Joyetech Exceed Grip černá

Skladem
Doprava nad 400 CZK ZDARMA
Za nákup získáte 300 b.
Značka: Joyetech
Série: Joyetech Exceed
Určení: Začátečníci
Pokročilí
Typ potahu: MTL (pusa - plíce)
DL (přímý)

Další obyčejný pod systém? Joyetech tentokrát přichází s inovací a Exceed Grip tak nabízí hned několik zajímavých novinek. Integrovaná baterie s kapacitou 1000 mAh je připravena zvládnout výstupní výkon až 20 W.

Joyetech Exceed Grip

Další obyčejný pod systém? Joyetech tentokrát přichází s inovací a Joyetech Exceed Grip tak nabízí hned několik zajímavých novinek. Integrovaná baterie s kapacitou 1000 mAh je připravena zvládnout výstupní výkon až 20 W. Ten není potřeba nijak složitě nastavovat, Joyetech Exceed Grip je totiž vybaven inteligentním čipem, který výkon automaticky přizpůsobí. Nechybí ani typické ochrany pro přežhavení, přebití, podbití a zkratu. Nově se však můžete spolehnout také na ochranu proti přepálení vaty. Už se nemusíte bát potahů na sucho, v případě nedostatku e-liquidu, zařízení automaticky přestane žhavit spirálku. Joyetech Exceed Grip není jen chytrou, ale také velice praktickou elektronickou cigaretou.

To jí zajišťuje systém, díky kterému může využívat jak pod, tak cartridge s vyměnitelnou žhavící hlavou. Na výběr tak máte jednoduchý pod, který už obsahuje vše, co potřebujete, a stačí jej pouze naplnit, anebo si Joyetech Exceed Grip můžete užít s cartridgí, do níž je potřeba ještě našroubovat žhavící hlavu. Zatímco pod je určen pro utaženější potahování způsobem MTL (pusa-plíce jako z cigaret), žhavící hlava nabízí volnější potah umožnující DL (přímé potahy do plic jako vodní dýmka). Je tak pouze na vás, jaký způsob potahování a jaký způsob používání Joyetech Exceed Grip využijete. Každý vám totiž přinese trochu jiný, ale neméně kvalitní požitek z vapování.

Obsah balení Joyetech Exceed Grip

 • 1x Exceed Grip baterie
 • 1x náhradní pod Mesh 0,8Ω 3,5ml
 • 1x cartridge a EX-M hlava 0,4Ω 4,5ml
 • 1x náhradní žhavící hlava EX-M 0,4Ω
 • 1x micro USB kabel

Obsah balení může být ještě upřesněn.

Joyetech Exceed Grip obsah balení

Specifikace Exceed Grip

 • Rozměry: 74mm x 40mm x 21mm
 • Objem: 3,5ml (pod) / 4,5ml (cartridge)
 • Odpor: 0,8Ω (pod) / 0,4Ω (cartridge)
 • Výstupní výkon: max. 20W
 • Baterie: 1000mAh
 • Nabíjení: micro USB port

Joyetech Exceed Grip bílá

Baterie a inteligentní ovládání výkonu

Lehká, ale přesto kvalitní konstrukce Joyetech Exceed Grip ukrývá integrovanou baterii o kapacitě 1000mAh. K ovládání baterie postačí jediné tlačítko, kterým ji zapnete a vypnete. Výkon není potřeba nijak nastavovat, inteligentní čip to udělá za vás. Pro nabíjení slouží micro USB port.

Indikace stavu baterie

Praktická indikace zbývající kapacity baterie pomocí barevné LED diody.

Joyetech Exceed Grip Indikátor stavu baterie

Žhavící hlava/pod

Pusa-plíce, nebo přímo do plic? Jednoduchý pod, nebo vyměnitelná žhavící hlava? S Joyetech Exceed Grip si vychutnáte obojí a záleží pouze na vás, který z obou systémů použijete. Jak pod, tak cartridge se do baterie dají snadno zasunout a jejich výměna je tak naprosto bezproblémová.

Joyetech Exceed Grip žhavící hlavy

Plnění e-liquidem

Pro naplnění stačí pod/cartridge vytáhnout z baterie a otevřít krytku. Zatímco pod nabízí objem až 3,5 ml, cartridge je o něco větší a naplnit do ní můžete až 4,5 ml vašeho oblíbeného e-liquidu.

Joyetech Exceed Grip plnění liquidu

FAQ

Je tato e-cigareta vhodná pro začátečníky?

Joyetech Exceed Grip doporučujeme spíše pokročilým vaperům, ale díky své jednoduchosti a snadnému používání je vhodná i pro začínající vapery.

Jakou kapacitu baterie má e-cigareta Joyetech Exceed Grip?

Přesně 1 000 mAh.

Jaké barevné varianty existují u této e-cigarety?

Černá, bílá, a modrá.

Jaký způsob potahování nabízí?

MTL i DL, tedy jak potahování pusa-plíce, tak rovnou do plic.

icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 3 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

96 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 264 recenzí).

„Vše proběhlo v pořádku a rychle.“

Ověřený zákazník, 14.06.

„Bezproblémová orientace ve webové nabídce, jednoduché objednání a rychlé doručení. Nic víc od e-shopu ani nelze očekávat - to vše bylo splněno ...“

Ověřený zákazník, 14.06.

„Jako vždy rychle doručena kompletní objednávka. Děkuji a doporučuji všem!“

Ověřený zákazník, 12.06.

„Jsem s obchodem velmi spokojená, nebyl žádný problém. Pouze při poslední objednávce se stalo, že mělo zboží být doručeno v úterý, nicméně se dodání o den zdrželo, což mi paní ihned zavolala a upřímně bych si toho ani nevšimla, kdyby mi nezavolala. Ale bylo to od nich moc hezké. Mají dost širokou nabídku, takže se tam určitě něco najde pro každého jak v příchutích, tak samotných e-cigaretách. Ceny jsou velmi příjemné ve srovnání s jinými obchody a pokud jste pravidelný uživatel, rozhodně se vám vyplatí zařadit se do věrnostního programu, občas tím k nákupu získáte příchuť téměř zdarma. Jediné, co mě trochu mrzí, je nabídka náhradních příslušenství a dílů, ačkoli má obchod pestrý výběr samotných cigaret, s náhradními součástkami k nim je to občas trochu horší. Mají je hlavně pro pár konkrétních značek, ale to je asi pochopitelné, neboť se jedná o značky, které dominují v jejich nabídce. Další nevýhodou je, že tento obchod je velmi oblíbený a proto bývá spousta položek rychle vyprodána, takže si občas musíte počkat, až se vaše oblíbená příchuť zase naskladní, nikdy to však netrvá příliš dlouho.“

Ověřený zákazník, 11.06.