Blog

Inspirujte se články a novinkami ze světa vapování.

Nikotinová sůl a vapování. Jaké jsou její výhody?

18.02.2020

V souvislosti s vapováním se čím dál více skloňuje termín nikotinová sůl. Že byste si dopřáli dávku nikotinu ve svém oblíbeném jídle, tak na to zapomeňte. Nikotinová sůl souvisí pouze s vapováním. Co to je, proč se používá a jaké jsou její výhody?

více

Pomůže vapování od závislosti na nikotinu?

12.02.2020

Přestat kouřit ze dne na den dokáže málokdo. I když se jistě takoví jedinci najdou. Způsobů, jak se zbavit závislosti na nikotinu je hned několik. Mezi jednu z alternativ patří také vapování zejména proto, že nabízí postupnou cestu skoncování s nikotinem. Jak vám může vapování v boji s nikotinem pomoct?

více

Z čeho se skládá e-cigareta

05.02.2020

Ostřílení vapeři to vědí zcela jistě. Stejně tak ti, kteří preferují DIY (Do It Yourself) postoj a své e-cigarety si skládají a obměňují sami. Pro vás ostatní jsme připravili jednoduchý přehled součástek, ze kterých se skládá klasická e-cigareta. Také se podíváme na jejich funkce.

více

Jak namíchat vlastní e-liquid

29.01.2020

Vapujete? Zkuste si namíchat vlastní e-liquid. Někdo to bere pouze jako trend, jiní vapeři si bez vlastního liquidu nedokážou vapování představit. Navíc to není žádná věda. A i kdyby byla, máme tu pro vás návod, jak zvládnout namíchání vlastního e-liquidu levou zadní. Co vše budete potřebovat a jak postupovat? Čtěte dále.

více

Jak na subohmové vapování

22.01.2020

Subohmové vapování je specifickou záležitostí části vaperů. Co je to subohmové neboli nízkoodporové vapování, jaké jsou jeho hlavní výhody a proč jej řada vaperů upřednostňuje? Pojďme se na to podrobněji podívat v našem dalším článku.

více

Vapování vs kouření. Co je bezpečnější?

15.01.2020

Někdo by mohl říct, že je na to nejednoznačná odpověď. Ale díky zahraničním studiím například Francouzské národní lékařské akademie nebo Britské královské lékařské akademie můžeme považovat vapování za bezpečnější. Proč? Na to se podíváme v našem článku.

více

Jak vybrat náplň do e-cigarety

09.01.2020

Začínáte s vapováním nebo se v e-liquidech ještě nevyznáte? Připravili jsme pro vás průvodce výběrem té nejlepší náplně do e-cigarety podle vašich preferencí, přání a očekávání. Jak tedy vybrat náplň do e-cigarety a na co byste se měli ideálně zaměřit?

více

Slovník vapování - Jak se neztratit v pojmech elektronických cigaret

26.12.2019

Ostřílení vapeři se v pojmech o vapování orientují jako ryba ve vodě. Ale spousta z vás může být teprve na začátku toho všeho. Abyste se ve světě vapování snadno orientovali, připravili jsme pro vás slovník základních pojmů, se kterými se můžete v rámci světa elektronických cigaret setkat.

více

E-cigarety jsou bezpečné. Potvrdila francouzská Národní lékařská akademie

20.12.2019

V posledních dnech světem otřásla zpráva o epidemii poškození plic v USA po užívání e-cigaret. Nemáte se však čeho obávat, což potvrdila ve své tiskové zprávě francouzská Národní lékařská akademie. Můžete tak vapovat bez obav dále. Důvodů je hned několik.

více

Jak vytvářet kroužky z páry

17.12.2019

Kroužky z páry patří mezi nejzákladnější triky při vapování. Abyste mohli vytvářet parádní kroužky, potřebujete k tomu elektronickou cigaretu s vhodnou náplní, dodržet několik základních pravidel a také trochu trpělivosti. Jak na dokonalé kroužky při vapování? Tady máte osvědčené tipy, jak na to.

více

Jak vapovat - 4 nejzásadnější tipy pro správné vapování

13.12.2019

Kouření e-cigaret neboli vapování zaznamenalo v poslední době významný rozmach. Z počátku za to možná mohl zákaz kouření ve veřejných prostorách, jako jsou restaurace, hospody, zastávky veřejné dopravy apod. Výhod oproti klasickému kouření v sobě skrývá vapování podstatně více. O tom ale později. Nyní se podíváme na správné techniky vapování, abyste si jej mohli užít vždy naplno.

více

Certifikát Ověřeno zákazníky je doma. Díky za přízeň!

13.12.2019

Právě jsme získali certifikát Ověřeno zákazníky z nákupního portálu Heureka.cz. Náš e-shop se díky vám zařadil mezi důvěryhodné obchody, které Heureka oceňuje speciálním certifikátem. Zákazníci se tak mohou mezi e-shopy lépe orientovat a nakupovat s jistotou obdržení kvalitního zboží i dalších služeb.

více
icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 2 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 62 recenzí).

„vše super rychlé oproti většině vaping e-shopů Zvlášt ocenuji jejich věrnostní program.“

Ověřený zákazník, 23.01.

„Top strop“

Ověřený zákazník, 04.01.

„Oceňuji především kvalitní zákaznický servis, stejně tak přijatelné ceny. Zboží mi bylo doručeno do dvou dnů.“

Ověřený zákazník, 28.12.

„Věrnost si u mě shop získal již od první objednavky“

Ověřený zákazník, 26.12.