Blog

To nejzajímavější ze světa vapování. Inspirujte se články a novinkami ze světa elektronických cigaret. Rady, tipy, návody. Zde najdete vše na jednom místě. 

Přehled druhů elektronických cigaret. Jak se v tom vyznat?

29.06.2022

Není e-cigareta jako e-cigareta. Rozmanitost druhů je na jednu stranu fajn, na tu druhou to ale může leckoho pro svou složitost odradit. Jak si vybrat? Co když si pořídím e-cigaretu, která mi nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat? Abychom tomu zamezili a pomohli vám v rozhodování, představíme vám jednotlivé druhy elektronických cigaret.

více

Jednorázová e-cigareta jako ideální vstup do světa vapování

13.06.2022

Dřív jsme řešili, jestli se pro začínající vapery hodí spíše pen style nebo POD. To bylo ale v době, kdy jednorázové e-cigarety představovaly pouze jakýsi doplněk k vapování a leckdo to ani nepovažoval za vapování jako takové. To se ale změnilo. Vývoj nezastavíte. A tak přicházejí na výsluní i jednorázovky, které jsou pro začátečníky jako stvořené. Proč? To si rozebereme v následujících řádcích.

více

Co možná nevíte o vapování

18.05.2022

Vapování je nejpopulárnější a také nejúspěšnější alternativou kouření cigaret, respektive tabákových výrobků. Má k tomu v podstatě nejblíže. To je jasné jak facka. Ale existuje spousta dalších věcí, které jste o vapování možná nevěděli. Dali jsme je tedy proto dohromady a tady je máte.

více

Nikotinová sůl vs separovaný nikotin: Co je lepší

04.05.2022

Není nikotin jako nikotin. Jen v případě elektronických cigaret, potažmo liquidů na něj narazíte ve dvou různých formách: tradičně jako separovaný nikotin nebo jako nikotinová sůl. V čem je rozdíl, co se pro koho hodí, jaké jsou výhody a je opravdu nikotinová sůl slaná? Pojďme si to trochu vyjasnit.

více

Exkluzivní novinka: Až 400 potahů s jednorázovkou MOTI PIIN

25.04.2022

Před měsícem jsme vám avozovali novinku v našem e-shopu MOTI PIIN 2 a nyní tu máme jeho staršího bratra MOTI PIIN. Ten za nižší cenu nabídne až 400 plnohotnotných MTL potahů a k tomu krásně padne do ruky. Vybírat můžete hned z pěti exkluzivních příchutí. Pojďte si o jednorázové e-cigaretě MOTI PIIN přečíst trochu více, protože hned na ni dostanete chuť.

více

2022: Co letos frčí ve vapování?

13.04.2022

Máme tu jaro, kdy se rok 2022 dostává pomalu do druhé třetiny, tak jsme se rozhodli zmapovat trendy, které se tento rok nosí v oblasti elektronických cigareta a vapování obecně. Vycházíme zejména z dat, která jsme nasbírali v rámci objednávek na Vapemania.cz.

více

Exkluzivní novinka: Jednorázová e-cigareta MOTI PIIN 2

15.03.2022

Právě se nám dostala do rukou exkluzivní novinka: jednorázová e-cigareta MOTI PIIN 2. Kdo si myslel, že jednorázovky jsou pro amatéry a že je není třeba brát vážně, MOTI PIIN 2 vás vyvede z omylu. Čeká na vás 5 příchutí, pořádný hit a 600 potahů za parádní cenu.

více

Jak si užít co nejlepší MTL vapování

02.03.2022

MTL vapování, to je, oč tu běží. MTL je zkratka slov mouth to lung, tedy pusa-plíce. Jedná se o způsob potahování, který se nejvíce podobá šlukování při kouření klasických tabákových cigaret. I proto je vapování pro kuřáky, kteří chtějí s kouřením skončit, jednou z nejvhodnějších a také nejúspěšnějších alternativ. My se teď podíváme na to, jak docílit co nejlepšího MTL vapování.

více

E-cigareta pro začátečníky: POD nebo Pen-style?

23.02.2022

Rozhodli jste se začít vapovat, ale nevyznáte se v druzích elektronických cigaret? Někdo říká, že je lepší začít pen-stylem, jiní tvrdí, že jsou lepší POD systémy. Další tvrdí, že PODy jsou jen pro holky. Ale kde je pravda? Jak vlastně vypadá nejvhodnější e-cigareta pro začátečníky ve světě vapingu?

více
Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do druhého dne

Rychlé dodání
Do druhého dne

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce