Blog

To nejzajímavější ze světa vapování. Inspirujte se články a novinkami ze světa elektronických cigaret. Rady, tipy, návody. Zde najdete vše na jednom místě. 

Jak na údržbu POD systému

17.01.2022

Tentokrát se podíváme na velmi oblíbené POD systémy, tedy e-cigarety, které jsou volbou číslo jedna pro začínající vapery a přecházející kuřáky. Proč jsou PODy tak oblíbené a jak byste svůj POD systém měli udržovat, aby vám sloužil co nejdéle? POĎme na to.

více

Vapování patří mezi nejúčinnější metody při odvykání kouření

06.01.2022

Nikotinové tablety, náplasti, žvýkačky, spreje, nikotinové sáčky… Alternativ pro odvykání kouření a zbavení se závislosti na nikotinu na trhu přibývá. Otázkou však je, která z nich je nejúčinnější? Poslední studie ukazuje, že vapování, tedy užívání elektronických cigaret vede na plné čáře.

více

Vapování nebo zahřívaný tabák. Co je víc?

14.12.2021

E-cigarety vs zahřívaný tabák. To je, oč tu běží. Alternativ ke kouření klasických cigaret je čím dál více a my jsme si tentokrát posvítili na dvě z nich. První je vapování elektronických cigaret a druhou alternativou je zahřívaný tabák. Obojí má své pro a proti. Rozhodli jsme se to tedy porovnat, abyste měli trochu představu.

více

Čím obdarovat vapera k Vánocům?

09.12.2021

Hohoho, Vánoce jsou za dveřmi a tak většina z vás vymýšlí, co darovat svým rodinným příslušníkům a blízkým přátelům pod stromeček. A co když je ve vašem okolí zapřísáhlý vaper? Tak u něho s ponožkami nepochodíte. Co byste mu tedy mohli darovat, aby ocenil vaši snahu? 

více

5 e-cigaret pro ty, co chtějí skoncovat s kouřením

24.11.2021

Vapování je alternativou, která lidem pomáhá zbavit se závislosti na tabákových výrobcích a regulovat či úplně eliminovat příjem nikotinu do svého těla. Například ve Velké Británii je užívání e-cigaret jedním z oficiálních způsobů odvykacích center, jak se zbavit závislosti na kouření. Pro ty, co nežijí ve Velké Británii a chtějí to zkusit po svém, máme 5 tipů na e-cigarety, které jsou vhodné pro končící kuřáky.

více

Liquidy po expiraci. Můžete je vapovat bez obav?

11.11.2021

Stejně jako kterékoliv jiné spotřební zboží i liquidy určené pro vapování v elektronických cigaretách podléhají regulím, takže je nutné uvádět jejich datum spotřeby. To je nejčastěji dva roky od data výroby. Je toto datum v něčem zásadní? A dají se vapovat liquidy po expiraci?

více

Kam s použitým či nefunkčním hardwarem?

18.10.2021

Žhavící hlavy vyměňují vapeři při neustálém vapování jako na běžícím páse. O jednorázových e-cigaretách nemluvě. Ale i samotná elektronická cigareta čas od času vypoví svoji službu, ať už se jedná o baterii, nebo poškozený tank všeho stroje. Ale kam s tím, když si pořídíte novou součástku?

více

5 netradičních příchutí liquidů, které nepotkáte na každém rohu

07.10.2021

Varování: tento článek není vhodný pro míchače, protože ti jsou zvyklí na ledacos. Je nám jasné, že dokážete vykouzlit jednu extrémní příchuť za druhou. Ale zpět k tématu. Probrouzdali jsme se naším sortimentem a vybrali pět liquidů, které jsou něčím zvláštní. Nebrali jsme v potaz sílu nikotinu, tu si můžete naboostovat třeba nikotinovou solí nebo boosterem, ale prostě příchutě, které jen tak nepotkáte.

více

MTL vs DL vapování. Co je víc?

14.09.2021

Vapeři se rozdělují na dva základní tábory. Jedni vyznávají MTL vapování, tedy pusa-plíce, a ti druzí zase DL, tedy přímo do plic. Proč vlastně neexistuje pouze jeden způsob, pro koho se který více hodí a k čemu dané způsoby vůbec slouží?

více
Doprava zdarma
Při nákupou nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupou nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do druhého dne

Rychlé dodání
Do druhého dne

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce