5x NÁPLNĚ EDGE HYBRID k zařízení ZDARMA!

Více informací close

Blog

To nejzajímavější ze světa vapování. Inspirujte se články a novinkami ze světa elektronických cigaret. Rady, tipy, návody. Zde najdete vše na jednom místě. 

EDGE Hybrid náplně zdarma k zařízení

19.01.2021

Ze spojení inovativní technologie a ergonomického designu vzešla nová elektronická cigareta EDGE Hybrid. Jedná se o revoluční hybridní zařízení, které kombinuje veškeré výhody vapingu s potahováním přes klasický filtr s mentolovou kuličkou. Za nákup zařízení EDGE Hybrid dostanete od nás 5 ks náplní zdarma.

více

Jak dopadly liquidy EDGE Elite v recenzi?

18.01.2021

VIDEO: V minulém článku jsme vás zvali ke zhlédnutí videa, kde Karotka zrecenzoval zbrusu novou elektronickou cigaretu EDGE Pro. Společně s ní ale přišla na náš trh také nová řada prémiových liquidů EDGE Elite. Jak moc jsou dobré? Odpovídají chutě uvedeným názvům? Nebo se to nedá vapovat? Podívejte se na nejnovější videorecenzi.

více

Jak dopadla e-cigareta EDGE Pro v recenzi?

15.01.2021

VIDEO: Nová revoluční elektronická cigareta EDGE Pro už se chvíli ohřívá v našem e-shopu. Ne každý však bere všechny novinky a inovace s otevřenou náručí. Takže jsme se rozhodli o nezávislou recenzi. Proto jsme poslali EDGE Pro komu jinému než Karotkovi. Ten ve své krátké, ale velmi výživné video recenzi popsal všechny její výhody i nevýhody.

více

EDGE Hybrid - nová revoluční elektronická cigareta přichází na český trh

16.12.2020

Ukončete výstup a nástup, dveře k cigaretám se zavírají. Příští stanice je nejlepší přestupní stanice od kouření cigaret. Představujeme vám totiž revoluční hybridní elektronickou cigaretu, která přichází na český trh. Žádný tabák, už vůbec žádný zahřívací tabák, ale prvotřídní e-liquid a filtr s mentolovou kuličkou jako u cigarety.

více

Mobio Vape: Liquidy si míchám. Mám rád tabákovky, koláče a buchty

15.12.2020

Další vaper se nám dostal pod ruku. Mobio Vape má na svém Instagramu přes 2 000 sledujících a najdete tam převážně fotky z jeho nekonečného arzenálu příchutí i hardware. Mobia jsme se rozhodli vyzpovídat podobně jako v předchozích dílech Karotku a Noida. Přejeme příjemné čtení.

více

Příběhy bývalých kuřáků: Ze zapřísáhlé kuřačky k vapingu

08.12.2020

Jsme podobně jako britské studie přesvědčeni, že vapování je možný směr při cestě zbavení se zlozvyku kouření cigaret. Nyní vám budeme postupně přinášet příběhy obyčejných lidí, kteří měli jedno společné, a to kouření cigaret, kterého se postupně zbavili díky vapování. Podívejte se na první z nich, příběh jednatřicetileté Katky.

více

Blíží se Black Friday, co má páru!

23.11.2020

Každoroční nákupní šílenství začíná. O Black Friday jste už možná slyšeli díky celoroční reklamní masáži nejmenovaných obchodů. My ctíme pravidla a taky víme, že Black Friday letos připadá na 27. listopadu. Ty největší akce vám přineseme v tento termín a budou trvat celý víkend. Ale už teď pro vás máme malou ochutnávku.

více

Předčasné Vánoce s EDGE

16.11.2020

Mnoho z vás si jistě všimlo, že jsme výhradním dovozcem produktů EDGE na český trh a také rakouský trh. Díky tomu můžete zakoupit náplně EDGE nejen v našem e-shopu, ale na dalších tisících místech po celé ČR od trafik přes večerky až po čerpací stanice Mol. Nyní přichází EDGE s něčím úplně novým - revoluční e-cigareta EDGE Pro a prémiové liquidy EDGE Elite.

více

Noid Vape: Kdybych nevapoval, kouřil bych cigarety

11.11.2020

Nebere si servítky ve svých videorecenzích a stejným způsobem se chopil i našeho rozhovoru. Proč si taky na něco hrát. Je svůj a to se nám na něm líbí. Řeč je o svérázném chlapíkovi, kterého můžete znát pod přezdívkou Noid Vape. Noid nám odpověděl na pár otázek týkajících se jeho začátků s vapingem, kouření nebo závislosti na nikotinu.

více
icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 3 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 151 recenzí).

„+++++“

Ověřený zákazník, 08.01.

„rychle dodani“

Ověřený zákazník, 29.12.

„jednou zboží objednám a podruhé už není k mání.“

Ověřený zákazník, 16.12.

„Vždy perfektní ;-)“

Ověřený zákazník, 15.12.

Aby pro vás byly naše stránky a produkty zajímavé, používáme různých nástrojů pro sběr dat a optimalizaci stránek.
Více informací k tomu naleznete zde. Kliknutím na tlačítko “Rozumím” souhlasíte se sběrem dat a ukládáním souborů cookie.