Ověření věku kupujícího před odesláním objednávky

Více info zde close

Blog

To nejzajímavější ze světa vapování. Inspirujte se články a novinkami ze světa elektronických cigaret. Rady, tipy, návody. Zde najdete vše na jednom místě. 

Kdy a jak vyměnit žhavící hlavu u e-cigarety

14.06.2024

Elektronické cigarety jsou oblíbené mezi kuřáky, kteří chtějí přejít na méně škodlivou alternativu, nebo mezi těmi, kteří si chtějí užít nikotin či různé příchutě bez klasického kouření. Jednou z klíčových součástí téměř každé e-cigarety je žhavící hlava, která ohřívá e-liquid a přeměňuje ho na páru. V tomto článku se podíváme na to, kdy je čas na výměnu žhavící hlavy a jak na to správně jít, abyste si mohli užívat bezproblémové vapování.

více

Nikotinová sůl a její role ve světě vapování: Už žádné škrábání v krku

10.05.2024

Od doby, kdy jsme poprvé psali o nikotinové soli a jejich přínosech při vapování, se tato technologie stala ještě více prominentní. Nejenže přináší nové možnosti pro uživatele elektronických cigaret, ale také mění způsob, jakým vnímáme příjem nikotinu.

více

Jak namíchat liquid do e-cigarety

05.04.2024

Míchání vlastních e-liquidů pro elektronické cigarety může být fascinující a zábavný proces, který vám umožní vytvářet přesně takové náplně, jaké si přejete. I když se zdá, že je to komplikované, naopak. Je to velice snadné. Kromě toho díky míchání vlastních liquidů výrazně ušetříte oproti kupování nových. Mrkněte, jak na to.

více

FAQ: Vše, co vás zajímá jednorázových e-cigaretách

28.03.2024

V dalším díle naší oblíbené rubriky FAQ si posvítíme jednorázové e-cigarety. Ty jsou totiž čím dál populárnější, protože dokážou nabídnout plnohodnotný vapovací zážitek, aniž byste museli výrazně investovat. Jak fungují jednorázovky a co všechno byste o nich měli vědět? Mrkněte na naše FAQs.

více

FAQ: Vše, co vás zajímá o POD systémech

15.03.2024

V dalším díle naší oblíbené rubriky FAQ si posvítíme na téma POD systémů. Dali jsme do kupy všechny dotazy, které vás v poslední době zajímaly a dali jsme je do jednoho článku. Co jsou to PODy, jak fungují, jaké jsou jejich výhody a pro koho jsou například vhodné? Mrkněte na to. 

více

FAQ: Vše, co vás zajímá o liquidech do e-cigaret

16.02.2024

Ať už jste ve světě vapingu nováčkem nebo ostříleným vaperem, jistě vás čas od času napadne nějaký dotaz. Nám se tu za celou dobu našeho fungování nakupila celá řada dotazů, ať už v mailech nebo na sociálních sítích. Samozřejmě vždycky si najdeme čas na odpověď a rádi poradíme. Ale proč si to nechávat pro sebe, když se na to samé mohou ptát i ostatní? Proto vám přinášíme první díl z naší série FAQ, tedy nejčastějších dotazů, tentokrát na téma liquidů.

více

POD system vs jednorázová e-cigareta. Co je lepší?

18.01.2024

Hledáte optimální volbu mezi POD systémem a jednorázovou elektronickou cigaretou? Pro vapera může být rozhodování o ideálním zařízení klíčové. V tomto článku prozkoumáme rozdíly mezi těmito dvěma typy e-cigaret a pomůžeme vám s rozhodnutím, které zařízení by mohlo být pro vás to pravé. Jdeme na to.

více

Jak správně nakládat s e-cigaretami na konci jejich životnosti

04.01.2024

Elektronické cigarety se staly populární alternativou k tradičnímu kouření. Avšak, když dojde ke konci jejich životnosti, je důležité správně nakládat s jejich odpadem. Stejně jako u mobilů, počítačů a další elektroniky, i e-cigarety by neměly končit v běžném směsném odpadu. Zde najdete pár užitečných tipů, jak s nimi nakládat správně.

více

Jaké bylo vapování v roce 2023 a co nás čeká v 2024

18.12.2023

Vývoj v oblasti e-cigaret a liquidů se setkal s legislativními výzvami, které mění krajinu pro milovníky vapingu. Odrazí se to v cenách a věrnostním programu, ale nejspíš i v růstu popularity vapování. Jak se bude trh vyvíjet v roce 2024, zůstává nejisté. Co nám ukázal rok 2023 a jaké jsou vyhlídky?

více
Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce