Blog

To nejzajímavější ze světa vapování. Inspirujte se články a novinkami ze světa elektronických cigaret. Rady, tipy, návody. Zde najdete vše na jednom místě. 

FAQ: Vše, co vás zajímá o liquidech do e-cigaret

16.02.2024

Ať už jste ve světě vapingu nováčkem nebo ostříleným vaperem, jistě vás čas od času napadne nějaký dotaz. Nám se tu za celou dobu našeho fungování nakupila celá řada dotazů, ať už v mailech nebo na sociálních sítích. Samozřejmě vždycky si najdeme čas na odpověď a rádi poradíme. Ale proč si to nechávat pro sebe, když se na to samé mohou ptát i ostatní? Proto vám přinášíme první díl z naší série FAQ, tedy nejčastějších dotazů, tentokrát na téma liquidů.

více

POD system vs jednorázová e-cigareta. Co je lepší?

18.01.2024

Hledáte optimální volbu mezi POD systémem a jednorázovou elektronickou cigaretou? Pro vapera může být rozhodování o ideálním zařízení klíčové. V tomto článku prozkoumáme rozdíly mezi těmito dvěma typy e-cigaret a pomůžeme vám s rozhodnutím, které zařízení by mohlo být pro vás to pravé. Jdeme na to.

více

Jak správně nakládat s e-cigaretami na konci jejich životnosti

04.01.2024

Elektronické cigarety se staly populární alternativou k tradičnímu kouření. Avšak, když dojde ke konci jejich životnosti, je důležité správně nakládat s jejich odpadem. Stejně jako u mobilů, počítačů a další elektroniky, i e-cigarety by neměly končit v běžném směsném odpadu. Zde najdete pár užitečných tipů, jak s nimi nakládat správně.

více

Jaké bylo vapování v roce 2023 a co nás čeká v 2024

18.12.2023

Vývoj v oblasti e-cigaret a liquidů se setkal s legislativními výzvami, které mění krajinu pro milovníky vapingu. Odrazí se to v cenách a věrnostním programu, ale nejspíš i v růstu popularity vapování. Jak se bude trh vyvíjet v roce 2024, zůstává nejisté. Co nám ukázal rok 2023 a jaké jsou vyhlídky?

více

Novinka SYX: Britský vape v českém podání

23.11.2023

Možná jste si všimli, že na e-shopu Vapemania.cz jsou k dostání nové produkty značky SYX. V první řadě jde o exkluzivní liquidy a jednorázové e-cigarety – bary. Kde se vzala značka SYX, kde bere inspiraci a na co se můžete těšit? Jdeme na to.

více

Konsolidační balíček schválen senátem. Co z toho plyne pro e-cigarety?

09.11.2023

Senát schválil konsolidační balíček, který řeší změny v DPH, v daních, odvodech OSVČ, ale i dalších oblastech. Týká se to samozřejmě i elektronických cigaret a dalšího zboží „neřesti“. Vláda si od balíčku slibuje úsporu 97,7 miliardy korun v rozpočtu. Zbývá podpis prezidenta a balíček vstoupí v platnost. Co z toho plyne?

více

Zkoumáme výhody a nevýhody e-cigaret typu MOD

22.08.2023

Elektronické cigarety typu „mod“ patří mezi pokročilé verze elektronických cigaret, které umožňují uživatelům upravit různé parametry, jako je výkon, teplota a další nastavení, aby si mohli přizpůsobit zážitek z vapování. Říká se jim také grip nebo se můžete setkat se zkratkou APV. Pojďme se společně podívat na jejich hlavní výhody a nevýhody.

více

Výhody a nevýhody POD systémů

28.07.2023

Ještě nedávno byly POD systémy nejideálnější e-cigaretou pro vstup do světa vapování. Nyní jim silně na paty šlapou jednorázovky a není divu, protože za poslední dobu urazily velký kus cesty. Ale zpět k PODům. PODy stále představují celou řadu výhod nejen pro začínající vapery, ale i pro pokročilé. Zároveň si představíme i nevýhody, aby to bylo fér.

více

Konsolidační balíček od vlády předpokládá zdražení liquidů až o dvojnásobek

12.07.2023

Vláda se snaží získat do rozpočtu každou korunu. Vymýšlí proto psí kusy a někdy zapomínají na to, jaký to bude mít dopad. Řeč je o nejnovějším konsolidačním balíčku, kvůli kterému by mohly vzrůst ceny náplní do elektronických cigaret aka liquidů do nesmyslných výší. Zdanění se také týká jednorázových e-cigaret s předvyplněným liquidem. Proti tomuto návrhu se vyjádřila Komora elektronického vapování, ale například i politická strana Piráti.

více
Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce