Ověření věku kupujícího před odesláním objednávky

Více info zde close

Ověření věku

 

Vážení zákazníci,

vzhledem k povaze zboží, které na našem e-shopu prodáváme, jsme dle zákona povinni kontrolovat zletilost kupujícího.
První kontrola probíhá ještě před odesláním objednávky - máte na výběr ze dvou možností jak věk ověřit:

  • Bank iD - přes Bank iD se jednoduše přihlásíte, stejnou metodou, jako do vašeho internetového bankovnictví a potvrdíte sdílení požadovaných informací - v tomto případě se jedná o datum narození. Služba Bank iD si následně ověří vaše datum narození. Během chvíle máte hotovo a v případě úspěšného ověření věku můžete pokračovat v odeslání objednávky. Systém ověření věku přes Bank iD je zcela bezpečný, po ověření je informace o datumu narození automaticky smazána a není nikde uchovávána.
     
  • Strojové ověření dokladu totožnosti - vyfoťte nebo nahrajte fotku vašeho dokladu totožnosti (občanský nebo řidičský průkaz platný v EU) a systém během chvíle (5-15 vtěřin) strojově ověří datum narození na tomto dokladu. Na dokladu si můžete zakrýt fotku, číslo dokladu nebo podpis. Po úspěšném ověření můžete pokračovat v odeslání objednávky. Tento systém strojového ověření dokladu je zcela bezpečný, po zpracování nahranou fotku dokladu ihned smaže a nikde ji neuchovává.
    V případě, že nemáte fotku dokladu ve svém počítači, máte možnost se přepnout do svého mobilního telefonu za pomoci QR kódu, který najdete pod volbou Ověření věku přes mobilní telefon.

V rámci registrace zákazníka příznak o ověření věku uchováváme, takže při dalším nákupu registrovaný a již ověřený zákazník kontrolu věku (před odesláním objednávky) nemusí opětovně absolvovat.

Druhá kontrola věku probíhá při fyzickém předání balíku kurýrem nebo obsluhou na výdejním místě. V tomto případě se kontroluje doklad totožnosti.

Děkujeme za pochopení.

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce