E-LIQUID KALKULAČKA

Pusťte se do míchání liquidu svépomocí. Je to jednoduché. Vyberte z množství příchutí, bází, Shake&Vape příchutí a dalších skvělých ingrediencí, ze kterých namícháte liquid svých snů. Jen je potřeba dodržet správné postupy, proto můžete využít naši e-liquid kalkulačku.

PROČ MÍCHAT VLASTNÍ E-LIQUID

Až o 80 %
nižší cena

Možnost regulace
nikotinu

Úprava poměru
PG VG

Nekonečné množství
příchutí

JAK NA MNOŽSTVÍ NIKOTINU

Pokud nechcete vapovat čistě beznikotinový liquid, je potřeba, abyste svůj recept ještě trochu vyšperkovali. V naší nabídce najdete převážně čisté beznikotinové báze, do kterých je třeba přidat nikotin, nejčastěji v podobě boosteru či nikotinové soli. Budete potřebovat:

KALKULAČKA LIQUIDU

TIP: Pro přesné měření můžete použít injekční stříkačku.

INGREDIENCE PRO VÁŠ RECEPT

KALKULAČKA LIQUIDU

Pokud chcete příchutě nakapat, 1 ml je zhruba 37 kapek.

Po míchání liquidu nezapomeňte na dobu zrání, která činí alespoň 1 týden. Zejména u tabákových či hutnějších příchutí (dort, cheesecake, čokoláda) byste měli čekat déle. Naopak u ovocných chutí nemusíte čekat tak dlouho. A v případě Shake&Vape příchutí se do toho můžete pustit hned. Navíc vám odpadá starost s lahvičkou.

PG A VG. JAK NA TO?

Chcete hustý dým? Skvělou chuť? Nebo kombinaci obojího? Podle toho vyberte bázi. I tu si ale můžete namíchat. Zejména pak v případě, že chcete ovlivnit množství nikotinu ve výsledné náplni. Případně to můžete vyřešit boosterem či nikotinovou solí.

50 % VG / 50 % PG – parádní chuť, menší hustota páry.
70 % VG / 30 % PG – fajn chuť a zároveň slušná pára
80 % VG / 20 % PG – hustější pára na úkor chuti
30 % VG / 70 % PG – silná chuť na úkor hustoty páry

Nezapomeňte při výběru poměru PG VG brát ohled na svou e-cigaretu. Ne každá elektronická cigareta je připravena na dým jak z parníku.

Jste připraveni na
MÍCHÁNÍ LIQUIDŮ?

PŘEJÍT DO E-SHOPU
icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 3 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

96 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 264 recenzí).

„Vše proběhlo v pořádku a rychle.“

Ověřený zákazník, 14.06.

„Bezproblémová orientace ve webové nabídce, jednoduché objednání a rychlé doručení. Nic víc od e-shopu ani nelze očekávat - to vše bylo splněno ...“

Ověřený zákazník, 14.06.

„Jako vždy rychle doručena kompletní objednávka. Děkuji a doporučuji všem!“

Ověřený zákazník, 12.06.

„Jsem s obchodem velmi spokojená, nebyl žádný problém. Pouze při poslední objednávce se stalo, že mělo zboží být doručeno v úterý, nicméně se dodání o den zdrželo, což mi paní ihned zavolala a upřímně bych si toho ani nevšimla, kdyby mi nezavolala. Ale bylo to od nich moc hezké. Mají dost širokou nabídku, takže se tam určitě něco najde pro každého jak v příchutích, tak samotných e-cigaretách. Ceny jsou velmi příjemné ve srovnání s jinými obchody a pokud jste pravidelný uživatel, rozhodně se vám vyplatí zařadit se do věrnostního programu, občas tím k nákupu získáte příchuť téměř zdarma. Jediné, co mě trochu mrzí, je nabídka náhradních příslušenství a dílů, ačkoli má obchod pestrý výběr samotných cigaret, s náhradními součástkami k nim je to občas trochu horší. Mají je hlavně pro pár konkrétních značek, ale to je asi pochopitelné, neboť se jedná o značky, které dominují v jejich nabídce. Další nevýhodou je, že tento obchod je velmi oblíbený a proto bývá spousta položek rychle vyprodána, takže si občas musíte počkat, až se vaše oblíbená příchuť zase naskladní, nikdy to však netrvá příliš dlouho.“

Ověřený zákazník, 11.06.