Báze a příchutě do e-cigaret

Báze a příchutě pro přípravu vlastních DIY liquidů do e-cigaret. Namíchejte si ten nejlepší!

Pokud dáváte přednost vlastnoručně namíchaným e-liquidům, jste tu správně. Bohatá nabídka toho nejlepšího, co potřebujete pro přípravu vlastních liquidů do e-cigaret. Báze a příchutě pro optimální plnou chuť, nikotinové boostery a soli pro podporu hitu nebo příchutě Shake and Vape jako rychlejší varianta míchaných liquidů.

Báze se vždy skládá z poměru dvou látek PG (Propylene Glycol) a VG (Vegetable Glycerin). Jejich mix ovlivňuje hit a dýmovost při vapování. V případě většího obsahu PG získáte větší hit do krku, VG se pak stará o hustotu dýmu. K výběru báze použijte náš filtr poměru VG/PG podle svých osobních preferencí. Co se týká samotných příchutí, můžete vybírat z široké škály tabákovýchmentolovýchovocných nebo sladkých dezertových chutí.

Jak namíchat vlastní liquid? Pro výrobu potřebujete bázi a příchuť, čímž vznikne náplň pro elektronickou cigaretu. Do lahvičky o objemu 100 ml nalijte 10 ml své oblíbené příchutě. Zbytek lahvičky, tedy 90 ml dolijte vybranou bází. Výsledný e-liquid nezapomeňte pořádně protřepat a nechat uzrát 3-7 dní pro plnou chuť.

Pokud jste nedočkaví a nechcete nechat svou příchuť uzrát potřebnou dobu, vyberte si z některých příchutí typu Shake and Vape a můžete vapovat okamžitě.

Zobrazit více Zobrazit méně

39,-
399,-
Vymazat všechny filtry

FAQ

Jak namíchat vlastní liquid?

Do lahvičky o objemu 100 ml nalijte 10 ml své oblíbené příchutě. Zbytek lahvičky, tedy 90 ml dolijte vybranou bází. Výsledný e-liquid nezapomeňte pořádně protřepat a nechat uzrát 3-7 dní pro plnou chuť. Každý výrobce však u svých příchutí uvádí doporučený poměr ředění. 

Jak vyrobený liquid skladovat?

Vyrobený a uzrátý e-liquid doporučujeme skladovat na suchém, tmavém a chladném místě, ideálně třeba v ledničce. Před použitím liquidu nechte lahvičku po dobu 24 až 48 hodin temperovat při pokojové teplotě.

Existuje způsob, jak si vyrobit vlastní liquid bez čekání?

Samozřejmě. Pokud si chcete namíchat vlastní liquid, ale nechcete čekat několik dní na potřebné uzrání, doporučujeme příchutě Shake and Vape jako rychlejší variantu míchaných liquidů. Stačí dolít bázi, protřepat a můžete vapovat.

 

icon

731 125 011

Po - Pá: 8:00 - 15:30

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 4 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

95 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 369 recenzí).

„Rychlé dodání“

Ověřený zákazník, 22.10.

„Super.“

Ověřený zákazník, 20.10.

„Dobrý eshop“

Ověřený zákazník, 20.10.

„rychlost, 100% spokojenost“

Ověřený zákazník, 19.10.