Ověření věku kupujícího před odesláním objednávky

Více info zde close

Nick One Original elektronická cigareta Berry 6mg (Lesní plody)

Nick One Original elektronická cigareta Berry 6mg (Lesní plody)

Nick One Original Lesní plody 6 mg je jednorázová elektronická cigareta s příchutí lesní plodů o síle nikotinu 6 mg. Je vhodná především pro ty, kteří si chtějí elektronickou cigaretu vyzkoušet bez velkých investic. Je také ideálním řešením pro kuřáky, kteří potřebují jednorázově překlenout pobyt v nekuřáckém prostředí – v kanceláři, autobuse, kině, restauraci apod. Jelikož se jedná o jednorázový výrobek, nevztahují se na něj reklamační podmínky.

Nick One Original elektronická cigareta Berry 6mg (Lesní plody)
Čekáme na doskladnění
125,-

Vyprodáno

Doprava zdarma nad 400,-
Značka: Nick One
Chuť: Ovocná
Objem: 1 ml
Obsah nikotinu: 6 mg
Počet potahů: 500
Druh nikotinu: Nikotin
Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Jednorázová elektronická cigareta Nick One Original

Nick One Original Berry 6 mg je jednorázová elektronická cigareta s příchutí lesní plodů o síle nikotinu 6 mg. Je vhodná především pro ty, kteří si chtějí elektronickou cigaretu vyzkoušet bez velkých investic. Je také ideálním řešením pro kuřáky, kteří potřebují jednorázově překlenout pobyt v nekuřáckém prostředí – v kanceláři, autobuse, kině, restauraci apod. Jelikož se jedná o jednorázový výrobek, nevztahují se na něj reklamační podmínky.

Parametry e-cigarety Nick One Original

  • obsah nikotinu: 6 mg
  • příchuť: lesní plody
  • kapacita baterie: 210 mAh
  • objem liquidu: 1 ml
  • způsob potahování: MTL
  • počet potahů: až 500
  • typ e-cigarety: jednorázová pen-style
  • bez možnosti doplnění liquidu či nabíjení

Obsah balení Nick One Original

  • 1x jednorázová elektronická cigareta Nick One Original včetně e-liquidu

Až 500 potahů s Nick One Original

Baterie o kapacitě 210mAh a integrovaný cartomizér o objemu 1 ml vám poskytne až 500 potažení (ekvivalent více jak 50 klasických cigaret). Jednorázová e-cigareta Nick One Original je určena pro diskrétní MTL potahování, tedy klasické šlukování pusa-plíce - díky čemuž nebudete obtěžovat své okolí. Neprodukuje totiž velké množství dýmu.

Praktické rozměry a tvar tužky jednorázové elektronické cigarety Nick One Original jsou ideální i na cesty. Vejde se totiž kamkoliv. Nick One Original je také i díky vysokému obsahu nikotinu fajn pro ty, kteří chtějí přejít z klasického kouření na vapování. Navíc ji zdobí skvělá cenovka.

FAQ

Pro koho je e-cigareta Nick One Original určena?

E-cigareta Nick One Original je jednorázová elektronická cigareta. Hodí se tedy pro přechod z kouření cigaret. Na jednorázovce si krásně můžete vyzkoušet všechny výhody vapování. Navíc je praktická co do tvaru a rozměrů, takže na cesty ideální. 

Jak je to s údržbou Nick One Original?

E-cigareta Nick One Original je bezúdržbová, protože se jedná o jednorázovou elektronickou cigaretu. Přibližně po 500 potazích elektronická cigareta přestane fungovat, ať už z důvodu spotřeby liquidu nebo baterie. Poté ji zlikvidujte jako elektronický odpad. 

Jak velkou kapacitu baterie má e-cigareta Nick One Original?

Kapacita baterie e-cigarety Nick One Original činí 210 mAh. To vám vystačí až na 500 plnohodnotných potahů. Baterie se nenabíjí, protože jde o jednorázovou elektronickou cigaretu.