Exkluzivní náplně EDGE konečně v ČR

Náplně EDGE moc dobře znají ve Velké Británii. Jsou tam totiž absolutní jedničkou na trhu. A nyní se konečně dostávají i do České republiky. Přečtěte si, proč byste si  neměli nechat ujít jejich chuť.

Odkud se vzala značka EDGE

Značka EDGE vznikla přibližně před dvěma lety a kompletně spadá pod mateřskou farmaceutickou společnost STADA AG, což je považováno za obrovskou vzácnost. Protože žádná jiná farmaceutická společnost na světě nevyrábí náplně do elektronických cigaret.

Vzhledem ke svému oboru je tak jisté, že otázku kvality výrobních podmínek budou mít zcela jistě zodpovězenou na jedničku. Výroba náplní značky EDGE splňuje podmínky ISO třídy 7 pro farmaceutickou výrobu a dále standardy ISO 9001 a HACCP. Zároveň je každá šarže náplní testována ve speciální laboratoři a dále posuzována nezávislými třetími stranami. 

Jednička ve Velké Británii

Ve Velké Británii se značka EDGE velmi rychle stala jedničkou na trhu. Celkem zaujala 32% tržní podíl na poli náplní do e-cigaret, což je zhruba dvojnásobek podílu druhé nejprodávanější značky. S 18 000 distribučními centry zaujala celkový 9% podíl na trhu se spotřebním zbožím ve Spojeném království.

 

Zároveň se náplně EDGE dostaly mezi 25 nejžádanějších skladových produktů v sortimentu zboží běžné spotřeby, o čemž informoval magazín Independent Retail News.

Kvalita také neunikla prestižnímu ocenění Vape Business Awards, kde značka EDGE získala ocenění roku 2019 za e-cigaretový výrobek roku (Vape Supplier of the Year 2019).

Výrobní kapacita továrny činí až 85 milionů kusů lahviček ročně, přičemž se momentálně vyrábí zhruba 35 milionů kusů. Na větší zájem jsou tak výrobci připraveni.

Jedinečně chutě pro každý okamžik

Na výběr máte z 11 jedinečných chutí od klasického prémiového tabáku přes osvědčený mentol pro svěží dech až po unikátní ovocné kombinace. Svůj výběr můžete dále přizpůsobit množství nikotinu, o který máte zájem. Všechny chutě můžete pořídit ve variantách s 6, 12 a 18 mg na ml náplně. 

Chcete vědět více o chutích náplní EDGE? Veškeré informace najdete zde.

 

PS: Nenabádáme a nepodporujeme kouření ani závislost na nikotinu. Pokud jste nekuřák, nezačínejte s tím.

zpět na výpis
icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 3 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 151 recenzí).

„+++++“

Ověřený zákazník, 08.01.

„rychle dodani“

Ověřený zákazník, 29.12.

„jednou zboží objednám a podruhé už není k mání.“

Ověřený zákazník, 16.12.

„Vždy perfektní ;-)“

Ověřený zákazník, 15.12.

Aby pro vás byly naše stránky a produkty zajímavé, používáme různých nástrojů pro sběr dat a optimalizaci stránek.
Více informací k tomu naleznete zde. Kliknutím na tlačítko “Rozumím” souhlasíte se sběrem dat a ukládáním souborů cookie.