Ověření věku kupujícího před odesláním objednávky

Více info zde close

Jednorázová e-cigareta jako ideální vstup do světa vapování

Jednorázová e-cigareta jako ideální vstup do světa vapování

Dřív jsme řešili, jestli se pro začínající vapery hodí spíše pen style nebo POD. To bylo ale v době, kdy jednorázové e-cigarety představovaly pouze jakýsi doplněk k vapování a leckdo to ani nepovažoval za vapování jako takové. To se ale změnilo. Vývoj nezastavíte. A tak přicházejí na výsluní i jednorázovky, které jsou pro začátečníky jako stvořené. Proč? To si rozebereme v následujících řádcích.

Vapování vs kouření

Tuhle tématiku jsme rozebrali již v jednom z našich článků. Nebudeme zabrušovat do detailů, ale například fakt, že ve Velké Británii využívají vapování jako jednu z oficiálních alternativ při odvykání závislosti na kouření, mluví za vše. Výsledky jsou taky velmi zajímavé. Dokonce jedna z našich rubrik Příběhy kuřáků se zabývá případy lidí, kteří od kouření přešli k vapingu, čímž nejen že chrání své zdraví před škodlivinami vznikajícími spalováním tabáku, ale také snižují svou závislost na nikotinu díky snadné regulaci příjmu nikotinu v liquidech. 

Pokud vás k tomu zajímá více, určitě mrkněte na zmíněné články.

Za zkoušku (skoro) nic nedáte

Pokud chcete vapování vyzkoušet, ale chtěli byste se vyhnout počáteční investici do hardwaru a zároveň nechcete ocucávat kámošovo vapo, jsou jednorázovky ideální variantou. Za cenu přibližně jedné krabičky cigaret seženete jednorázové vapo, které vám nejen vydrží snad i déle než celá zmíněná krabička, ale rovnou vám otevře svět vapování v plné kráse. 

Žádná tabáková nuda

Jasně, pokud přecházíte z cigaret, možná budete tíhnout k tabákovým příchutím. To je samozřejmě v naprostém pořádku a výběr jednorázovek tomu také odpovídá. Ale co když chcete vyzkoušet něco úplně nového? V nabídce jednorázovek najdete všemožné příchutě od mentolových přes ovocné či jejich kombinaci až po rarity typu žvýkačka. Není třeba čekat do pokročilejší fáze vapování a pouštět se do míchání liquidů. I když je to fakt easy. 

Odpadá údržba

Obavy začínajících vaperů spočívají v údržbě zařízení. Nevědí třeba u pen style e-cigaret, jak často vyměnit žhavící hlavu, proč nenechávat ve vapu zbytky liquidu, jak skladovat liquidy apod. Všechny tyto důležité informace samozřejmě na našem blogu najdete, ale někdo to prostě dělat nechce, když nemusí. A díky jednorázovkám opravdu nemusíte. Prostě koupíte, rozbalíte a vapujete, co hrdlo ráčí. Bomba. 

Pokud se ale chcete posunout trochu dále, můžete přejít na PODy, které mají také takřka nulovou údržbu, protože na rozdíl od jednorázovek neměníte celé zařízení, ale pouze cartridge se zabudovanou žhavící hlavou a náplní. Zůstává vám tak jedno zařízení, což je také fajn. 

Nikotin dle libosti

Další fajn věcí na jednorázovkách je, že neobsahují jednotné množství nikotinu. Můžete si jednoduše vybrat, jestli chcete pořádný kopanec do plic jak od Bruce Leeho nebo si užít skvělou chuť s jemným doprovodem nikotinu. Choice is yours. 

Ale nečekejte parníky

Nutno dodat, že jednorázovky nejsou příliš výkonná zařízení. Integrované žhavící hlavy mají vyšší odpor a baterie mají kapacitu, díky čemuž vám jednorázovka vydrží do dvou dnů vapování. Z toho plyne, že jednorázovky nejsou stavěné na velkou produkci páry. Parník se z vás tak bohužel nestane. Na to jsou potřeba o něco výkonnější zařízení, která sice něco stojí co do pořízení, ale pak také stojí za to. Ale to už se bavíme o vyšší vaperské. 

Jednorázovky jsou podobně jako klasické cigarety přizpůsobené pro MTL potahování, tedy potahování ve stylu pusa-plíce s takovým tím klasickým šluknutím. 

MOTI PIIN 2

Z jednorázových e-cigaret bychom rádi vypíchli nedávnou novinku MOTI PIIN 2. Jednorázovka MOTI PIIN 2 je synonymem pro 5 příchutí, pořádný hit a 600 potahů za parádní cenu 129 Kč. Oproti svému předchůdci MOTI PIIN zvládne až o 100 % více potahů a disponuje o 25 % delší výdrží baterie. Můžete si vybrat z příchutí:

  • Blue Bubblegum
  • Cool Mint
  • Green Lime
  • Tropical Storm
  • Rich Tobacco

Pokud vás o zajímá více informací o této exkluzivní jednorázovce, mrkněte do našeho článku.

MOTI PIIN 2

 

PS: Nenabádáme a nepodporujeme kouření ani závislost na nikotinu. Pokud jste nekuřák, nezačínejte s tím.

zpět na výpis
Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce