Ověření věku kupujícího před odesláním objednávky

Více info zde close

Nikotinová sůl a její role ve světě vapování: Už žádné škrábání v krku

Nikotinová sůl a její role ve světě vapování: Už žádné škrábání v krku

Od doby, kdy jsme poprvé psali o nikotinové soli a jejich přínosech při vapování, se tato technologie stala ještě více prominentní. Nejenže přináší nové možnosti pro uživatele elektronických cigaret, ale také mění způsob, jakým vnímáme příjem nikotinu.

Nikotinová sůl versus klasický e-liquid

Tradiční e-liquidy obsahují nikotin ve formě, která je podobná té v klasických cigaretách. Nicméně, množství nikotinu v e-cigaretách je obvykle nižší než v těch tabákových. To může vést k častějšímu vapování, abyste dosáhli stejného účinku. Ale dnes, díky pokroku v technologii, máte možnost si namíchat vlastní e-liquid s přesným obsahem nikotinu. Například v Evropě je maximální povolený obsah nikotinu 20 mg na mililitr, zatímco v jiných částech světa může být až 50 mg.

Nicméně, vyšší obsah nikotinu může vést k nepříjemnému škrábání v krku a nutkání kašlat. Záleží také na vašem zařízení, jestli tu nikotinovou nálož zvládne utáhnout. Řešením může být také nikotinová sůl.

Výhody nikotinové soli

Nikotinová sůl je efektivnější než separovaný nikotin, který se běžně používá v e-liquidech. Při potahování se můžete cítit podobně jako při kouření klasických cigaret, aniž byste museli tak často nebo intenzivně vapovat. Jedna dávka nikotinové soli může nahradit několik potahů běžným e-liquidem. Navíc bez škrábání a kašlání. A to i se slabšími zařízeními.

nikotinová sůl

Ale jak ji používat? Nikotinová sůl nejlépe funguje s méně výkonnými e-cigaretami a PODy. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají efektivní způsob přechodu z kouření na vapování. A nechtějí mít své zařízení neustále u svých úst.

Nikotinovou sůl můžete dostat do liquidu při míchání vlastních nebo si můžete zakoupit liquidy, které ji již obsahují.

Další výhody nikotinových solí zahrnují nižší náklady na vapování, nižší spotřebu náplní a méně náročné požadavky na hardware. Navíc nikotinová sůl nemění chuť e-liquidu a nepřispívá ke zkrácení jeho trvanlivosti.

Co z toho plyne

Nikotinová sůl představuje revoluční posun ve světě vapování. Díky svým mnoha výhodám se stala preferovanou volbou pro mnoho uživatelů elektronických cigaret, kteří si žádají vyšší dávku nikotinu. Ale jako vždy zdůrazňujeme, nenabádáme k užívání nikotinu, zejména pokud jste nekuřák.

Takže pokud hledáte efektivní a příjemný způsob, jak užívat nikotin pomocí elektronické cigarety, není nikotinová sůl jen volbou - je to změna hry.

nic salt

zpět na výpis

Související produkty

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce