Joyetech eGo AIO

Joyetech eGo AIO je oblíbená řada elektronických cigaret, které vynikají jednoduchým ovládáním, spolehlivostí a příjemným zážitkem z vapování. Řada eGo AIO nabízí jak pen style sady, které jsou vhodné především pro začínající vapery, tak gripy, respektive box mod sady, které uspokojí i ty náročnější. Označení AIO znamená v tomto případě All-In-One, tedy vše v jednom. Pokud se tedy rozhodnete nakoupit některou z elektronických cigaret Joyetech eGo AIO, nemusíte již dokupovat žádné další hardwarové komponenty. Pouze si pořídíte svůj oblíbený e-liquid, případně přísady pro jeho namíchání.

Joyetech eGo AIO řada elektronických cigaret

Joyetech eGo AIO startovací sada

Joyetech eGo AIO startovací sada je jedna z nejprodávanějších elektronických cigaret. Jedná se o pen style základní sadu, kde najdete vše potřebné. Kapacita bateerie činí 1 500 mAh, takže s vámi vydrží vapovat i celý den. Joyetech eGo AIO je velmi snadná na používání a údržbu, proto je vhodná zejména pro začátečníky. V rámci výročí 10 let od výroby první e-cigarety Joyetech eGo AIO vydala firma Joyetech limitovanou edici unikátních designů.

Joyetech eGo AIO ECO

Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO ECO je o něco menší sestra klasické eGo AIO. Kromě menších rozměrů najdete v e-cigaretě Joyetech eGo AIO ECO baterii s nižší kapacitou - 650 mAh, ale díky nové úsporné technologii ECO vydrží celodenní vapování. Oproti své sestře nelze regulovat Airflow a je rovněž vhodná pro začátečníky.

Joyetech eGo AIO Box Grip

Joyetech eGo AIO Box Grip je oblíbené zařízení ve formě jednoduchého ALL in ONE gripu. Tradiční ergonomický tvar těla skrývá vestavěnou baterii o kapacitě 2100 mAh. Díky svému jednoduchému ovládání je Joyetech eGo AIO Box Grip vhodný jak pro začínající, tak pro pokročilé vapery.

Joyetech eGo AIO ProBox Grip

Joyetech eGo AIO ProBox je druhá verze oblíbeného ALL in ONE Box gripu, který přináší mnohá vylepšení: ještě propracovanější design, volitelný režim konstantního a přímého napětí nebo přemístění regulace přívodu vzduchu po stranách clearomizéru.

Zobrazit více Zobrazit méně

499,-
738,-
Vymazat všechny filtry
AKCE
PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE
EDGE PRO
699 CZK 937 CZK

FAQ

Jaké e-cigarety najdeme v řadě Joyetech eGo AIO?

Joyetech eGo AIO startovací sada, eGo AIO ECO, eGo AIO Box Grip a eGo AIO ProBox Grip.

Jakou e-cigaretu Joyetech eGo AIO zvolit jako začátečník?

Pro začátečníky doporučujeme spíše pen style sady typu eGo AIO, případně eGo AIO ECO díky jejich snadnému ovládání.

Jaký druh potahování nabízí e-cigarety Joyetech eGo AIO?

Zatímco pen style sady (eGo AIO a eGo AIO ECO) jsou určeny především pro šlukování pusa plíce (MTL), gripy (eGo AIO Box Grip a eGo AIO ProBox Grip) nabízejí oba způsoby.

 

icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 3 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

96 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 264 recenzí).

„Vše proběhlo v pořádku a rychle.“

Ověřený zákazník, 14.06.

„Bezproblémová orientace ve webové nabídce, jednoduché objednání a rychlé doručení. Nic víc od e-shopu ani nelze očekávat - to vše bylo splněno ...“

Ověřený zákazník, 14.06.

„Jako vždy rychle doručena kompletní objednávka. Děkuji a doporučuji všem!“

Ověřený zákazník, 12.06.

„Jsem s obchodem velmi spokojená, nebyl žádný problém. Pouze při poslední objednávce se stalo, že mělo zboží být doručeno v úterý, nicméně se dodání o den zdrželo, což mi paní ihned zavolala a upřímně bych si toho ani nevšimla, kdyby mi nezavolala. Ale bylo to od nich moc hezké. Mají dost širokou nabídku, takže se tam určitě něco najde pro každého jak v příchutích, tak samotných e-cigaretách. Ceny jsou velmi příjemné ve srovnání s jinými obchody a pokud jste pravidelný uživatel, rozhodně se vám vyplatí zařadit se do věrnostního programu, občas tím k nákupu získáte příchuť téměř zdarma. Jediné, co mě trochu mrzí, je nabídka náhradních příslušenství a dílů, ačkoli má obchod pestrý výběr samotných cigaret, s náhradními součástkami k nim je to občas trochu horší. Mají je hlavně pro pár konkrétních značek, ale to je asi pochopitelné, neboť se jedná o značky, které dominují v jejich nabídce. Další nevýhodou je, že tento obchod je velmi oblíbený a proto bývá spousta položek rychle vyprodána, takže si občas musíte počkat, až se vaše oblíbená příchuť zase naskladní, nikdy to však netrvá příliš dlouho.“

Ověřený zákazník, 11.06.