Vaporesso SWAG a SWAG 2

Vaporesso SWAG a SWAG 2 představuje oblíbené gripy/mody se speciálním pryžovým povrchem, díky kterému je grip lehčí a odolnější. Obě elektronické cigarety spojuje moderní a propracovaný design a také ochranný OMNI board čip 2.0, který se stará o bezpečnost a ochranu před zkratem. Obě verze obsahují mnoho funkcí a umožňují potahování v stylu pusa-plíce (MTL) a jsou dostatečně výkonné i pro potahování rovnou do plic (DL).

Vaporesso SWAG a SWAG 2

Vaporesso SWAG

Vaporesso SWAG patří mezi designově zdařilé kousky s pokročilými funkcemi. Můžete se spolehnout na variabilní nastavení výkonu, napětí či teploty. A můžete si tak svůj e-liquid vychutnat přesně podle vašich představ. V e-cigaretě Vaporesso SWAG je připraven slot pro jednu baterii typu 18650, která není součástí balení.

Vaporesso SWAG 2

Vaporesso SWAG 2 je vylepšenou verzí svého předchůdce SWAG. Obsahuje nový čip AXON, který disponuje neuvěřitelným režimem PULSE, díky kterému můžete při vapování dosáhnout maximální tvorbě mraků. Vaporesso SWAG 2 se tedy hodí mimo jiné na triky s párou.

 

 

Zobrazit více Zobrazit méně

AKCE
PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE
EDGE PRO
699 CZK 937 CZK

FAQ

Jaké e-cigarety najdeme v řadě Vaporesso SWAG?

Vaporesso SWAG a vylepšenou verzi s AXON čipem SWAG 2.

Lze e-cigarety Vaporesso SWAG zvolit jako začátečník?

Pro začátečníky doporučujeme spíše pen style sady. Tento typ je určen především pro pokročilé vapery.

Jaký druh potahování nabízí e-cigarety Vaporesso SWAG?

Vaporesso SWAG a SWAG 2 nabízejí oba způsoby potahování (MTL i DL).

icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 3 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

96 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 264 recenzí).

„Vše proběhlo v pořádku a rychle.“

Ověřený zákazník, 14.06.

„Bezproblémová orientace ve webové nabídce, jednoduché objednání a rychlé doručení. Nic víc od e-shopu ani nelze očekávat - to vše bylo splněno ...“

Ověřený zákazník, 14.06.

„Jako vždy rychle doručena kompletní objednávka. Děkuji a doporučuji všem!“

Ověřený zákazník, 12.06.

„Jsem s obchodem velmi spokojená, nebyl žádný problém. Pouze při poslední objednávce se stalo, že mělo zboží být doručeno v úterý, nicméně se dodání o den zdrželo, což mi paní ihned zavolala a upřímně bych si toho ani nevšimla, kdyby mi nezavolala. Ale bylo to od nich moc hezké. Mají dost širokou nabídku, takže se tam určitě něco najde pro každého jak v příchutích, tak samotných e-cigaretách. Ceny jsou velmi příjemné ve srovnání s jinými obchody a pokud jste pravidelný uživatel, rozhodně se vám vyplatí zařadit se do věrnostního programu, občas tím k nákupu získáte příchuť téměř zdarma. Jediné, co mě trochu mrzí, je nabídka náhradních příslušenství a dílů, ačkoli má obchod pestrý výběr samotných cigaret, s náhradními součástkami k nim je to občas trochu horší. Mají je hlavně pro pár konkrétních značek, ale to je asi pochopitelné, neboť se jedná o značky, které dominují v jejich nabídce. Další nevýhodou je, že tento obchod je velmi oblíbený a proto bývá spousta položek rychle vyprodána, takže si občas musíte počkat, až se vaše oblíbená příchuť zase naskladní, nikdy to však netrvá příliš dlouho.“

Ověřený zákazník, 11.06.