Slevový kód: "VAPEMANIAC15" SLEVA 15 % při nákupu nad 1 500 Kč

Nakoupit close

Náustky

Nedílná součást každé e-cigarety.

Každá elektronická cigareta je složena z několika nepostradatelných součástek, mezi které patří i náustky, neboli drip tipy. Právě tahle nenápadná a na první pohled nedůležitá součást může mít významný vliv na fungování vaší e-cigarety.

Pokud dojde k opotřebení nějaké ze součástí elektronické cigarety, je potřeba ji vyměnit, aby cigareta fungovala tak, jak má. Ale ani výběr tak malé součástky nemusí být jednoduchý.

S příliš širokým náustkem natáhnete při potahu do žhavící hlavy příliš vzduchu a s tím i příliš mnoho liquidu. S několika takovými potahy se žhavící hlava velice snadno přesytí. 

Zobrazit více Zobrazit méně

15,-
445,-
Vymazat všechny filtry

FAQ

Co je to drip tip?

Drip tip, neboli náustek, je nedílnou součástí každé elektronické cigarety. Dokáže ovlivnit přívod vzduchu do žhavící hlavy i množství vdechované páry.

Jaký náustek pro elektronickou cigaretu vybrat?

Samozřejmě záleží na typu vaší elektronické cigarety. Náustek vždy vybírejte podle typu e-cigarety, popřípadě podle kompatibility s vaší e-cigaretou. 

Má náustek vliv na chuť e-liquidu?

Z pohledu materiálu nikoliv, ale co se týká tvaru náustku, tak můžou být patrné odchylky. Úzkým náustkem se totiž vapor dostane na střed jazyka, čímž aktivuje chuťové pohárky citlivé na sladkou chuť. Široký náustek naopak umožňuje vaporu rozprostřít se po stranách jazyka, kde jsou receptory kyselé chutě.

icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 3 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 84 recenzí).

„Ve vapování jsem úplný nováček (spíše dlooouholetý zapřísáhlý kuřák), tak jsem pro začátek potřebovala radu, jaký typ e-cigarety by pro mě byl nejvhodnější. Komunikace s obchodem byla rychlá, vstřícná a milá (dokonce jsem byla upozorněna na probíhající slevu), balíček doručen do 3 dnů a jsem naprosto spokojená! Nejen že oproti cigaretám ušetřím opravdu spoustu peněz, ale dokonce jsem se po letech zbavila ranního tuberáku.. :)) Mám Joyetech eGo Aio a zatím zkouším jen tabákové příchutě, aby "tělo dostalo to, oč jsem jej ochudila".. Ale věřím, že časem rozšířím jak sbírku hardwaru, tak i příchutí.. :))“

Ověřený zákazník, 05.08.

„Celkem široký výběr zboží. Skvělé akce. Celkově jsem velmi spokojen. S při zadání kódu NIBH dostanete slevu 100kč.“

Ověřený zákazník, 02.08.

„Velmi mě potěšila komunikace obchodu, všechno se dalo vyřešit a domluvit. Navíc je tu opravdu hned několik možností jak ušetřit při nákupu, stačí se jen trochu víc seznamit s ambasadorským a věrnostním programem a na instagramu si pohlídat akční nabídky a slevové kódy a můžete mít nákup o desítky procent levnější, dostanete se tak opravdu na jednu z nejlepších cen na trhu.“

Ověřený zákazník, 20.07.

„S obchodem a výběrem produktů jsem spokojený. Problém byl s předáním komplet informací kupujícího dopravci.“

Ověřený zákazník, 11.07.

Aby pro vás byly naše stránky a produkty zajímavé, používáme různých nástrojů pro sběr dat a optimalizaci stránek.
Více informací k tomu naleznete zde. Kliknutím na tlačítko “Rozumím” souhlasíte se sběrem dat a ukládáním souborů cookie.