Ověření věku kupujícího před odesláním objednávky

Více info zde close

Náustky

Nedílná součást každé e-cigarety.

Každá elektronická cigareta je složena z několika nepostradatelných součástek, mezi které patří i náustky, neboli drip tipy. Právě tahle nenápadná a na první pohled nedůležitá součást může mít významný vliv na fungování vaší e-cigarety.

Pokud dojde k opotřebení nějaké ze součástí elektronické cigarety, je potřeba ji vyměnit, aby cigareta fungovala tak, jak má. Ale ani výběr tak malé součástky nemusí být jednoduchý.

S příliš širokým náustkem natáhnete při potahu do žhavící hlavy příliš vzduchu a s tím i příliš mnoho liquidu. S několika takovými potahy se žhavící hlava velice snadno přesytí. 

Zobrazit více Zobrazit méně

FAQ

Co je to drip tip?

Drip tip, neboli náustek, je nedílnou součástí každé elektronické cigarety. Dokáže ovlivnit přívod vzduchu do žhavící hlavy i množství vdechované páry.

Jaký náustek pro elektronickou cigaretu vybrat?

Samozřejmě záleží na typu vaší elektronické cigarety. Náustek vždy vybírejte podle typu e-cigarety, popřípadě podle kompatibility s vaší e-cigaretou. 

Má náustek vliv na chuť e-liquidu?

Z pohledu materiálu nikoliv, ale co se týká tvaru náustku, tak můžou být patrné odchylky. Úzkým náustkem se totiž vapor dostane na střed jazyka, čímž aktivuje chuťové pohárky citlivé na sladkou chuť. Široký náustek naopak umožňuje vaporu rozprostřít se po stranách jazyka, kde jsou receptory kyselé chutě.

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce