Náustky

Nedílná součást každé e-cigarety.

Každá elektronická cigareta je složena z několika nepostradatelných součástek, mezi které patří i náustky, neboli drip tipy. Právě tahle nenápadná a na první pohled nedůležitá součást může mít významný vliv na fungování vaší e-cigarety.

Pokud dojde k opotřebení nějaké ze součástí elektronické cigarety, je potřeba ji vyměnit, aby cigareta fungovala tak, jak má. Ale ani výběr tak malé součástky nemusí být jednoduchý.

S příliš širokým náustkem natáhnete při potahu do žhavící hlavy příliš vzduchu a s tím i příliš mnoho liquidu. S několika takovými potahy se žhavící hlava velice snadno přesytí. 

Zobrazit více Zobrazit méně

15,-
32,-
Vymazat všechny filtry

FAQ

Co je to drip tip?

Drip tip, neboli náustek, je nedílnou součástí každé elektronické cigarety. Dokáže ovlivnit přívod vzduchu do žhavící hlavy i množství vdechované páry.

Jaký náustek pro elektronickou cigaretu vybrat?

Samozřejmě záleží na typu vaší elektronické cigarety. Náustek vždy vybírejte podle typu e-cigarety, popřípadě podle kompatibility s vaší e-cigaretou. 

Má náustek vliv na chuť e-liquidu?

Z pohledu materiálu nikoliv, ale co se týká tvaru náustku, tak můžou být patrné odchylky. Úzkým náustkem se totiž vapor dostane na střed jazyka, čímž aktivuje chuťové pohárky citlivé na sladkou chuť. Široký náustek naopak umožňuje vaporu rozprostřít se po stranách jazyka, kde jsou receptory kyselé chutě.

icon

731 125 011

Po - Pá: 8:00 - 15:30

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 4 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

95 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 369 recenzí).

„Rychlé dodání“

Ověřený zákazník, 22.10.

„Super.“

Ověřený zákazník, 20.10.

„Dobrý eshop“

Ověřený zákazník, 20.10.

„rychlost, 100% spokojenost“

Ověřený zákazník, 19.10.