Baterie

Živá voda pro každou e-cigaretu

Elektronické cigarety se běžně řadí do dvou kategorií - s integrovanou baterií a s vyměnitelnými bateriemi. Přesně tady najdete všechny náhradní baterie, nedílnou součástku, kterou dříve či později budete muset vyměnit. 

Baterie patří společně s atomizérem a e-liquidem k základní součásti elektronické cigarety. Hlavní funkcí baterie je zajištění chodu e-cigarety, protože napájí atomizér, který při potáhnutí vytváří páru z e-liquidu

Baterie pro e-kouření jsou nabíjecí, ale samozřejmě stejně jako každý jiný přístroj i baterie mají určitou délku životnosti. Podle typu a výrobce se průměrně odhaduje cca. 300 nabití. Po čase ztrácí baterie svoji kapacitu, a proto je lepší koupit náhradní.

Mějte náhradní baterie vždy po ruce a zároveň sledujte i na naši nabídku nabíječek či kabelů, které vám pomůžou udržet vašeho e-miláčka v kondici.

Zobrazit více Zobrazit méně

141,-
399,-
Vymazat všechny filtry

FAQ

Jakou baterii potřebuji k elektronické cigaretě?

Záleží podle typu vaší elektronické cigarety. E-cigarety mají buď integrovanou baterii, která se dobíjí pomocí USB kabelu, nebo vyměnitelné monočlánkové baterie, též nabíjecí a v různých kapacitách.

Za jak dlouho je nutné baterie vyměnit?

Výrobci zpravidla uvádějí životnost baterií kolem 200 až 300 dobití. V reálu je ale toto číslo většinou vyšší. U všech baterií paradoxně platí, že čím více baterii používáte, tím pomaleji bude stárnout a naopak. 

Jak prodloužit životnost baterie?

Baterie nevystavujte příliš vysokým nebo naopak extrémně nízkým teplotám. Co se týká skladování lithiových baterií, optimální podmínky jsou při teplotě 0 °C až 25 °C. Baterie nikdy nekupujte od neznámých či neprověřených prodejců.

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do druhého dne

Rychlé dodání
Do druhého dne

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce