Baterie

Živá voda pro každou e-cigaretu

Elektronické cigarety se běžně řadí do dvou kategorií - s integrovanou baterií a s vyměnitelnými bateriemi. Přesně tady najdete všechny náhradní baterie, nedílnou součástku, kterou dříve či později budete muset vyměnit. 

Baterie patří společně s atomizérem a e-liquidem k základní součásti elektronické cigarety. Hlavní funkcí baterie je zajištění chodu e-cigarety, protože napájí atomizér, který při potáhnutí vytváří páru z e-liquidu

Baterie pro e-kouření jsou nabíjecí, ale samozřejmě stejně jako každý jiný přístroj i baterie mají určitou délku životnosti. Podle typu a výrobce se průměrně odhaduje cca. 300 nabití. Po čase ztrácí baterie svoji kapacitu, a proto je lepší koupit náhradní.

Mějte náhradní baterie vždy po ruce a zároveň sledujte i na naši nabídku nabíječek či kabelů, které vám pomůžou udržet vašeho e-miláčka v kondici.

Zobrazit více Zobrazit méně

141,-
498,-
Vymazat všechny filtry

FAQ

Jakou baterii potřebuji k elektronické cigaretě?

Záleží podle typu vaší elektronické cigarety. E-cigarety mají buď integrovanou baterii, která se dobíjí pomocí USB kabelu, nebo vyměnitelné monočlánkové baterie, též nabíjecí a v různých kapacitách.

Za jak dlouho je nutné baterie vyměnit?

Výrobci zpravidla uvádějí životnost baterií kolem 200 až 300 dobití. V reálu je ale toto číslo většinou vyšší. U všech baterií paradoxně platí, že čím více baterii používáte, tím pomaleji bude stárnout a naopak. 

Jak prodloužit životnost baterie?

Baterie nevystavujte příliš vysokým nebo naopak extrémně nízkým teplotám. Co se týká skladování lithiových baterií, optimální podmínky jsou při teplotě 0 °C až 25 °C. Baterie nikdy nekupujte od neznámých či neprověřených prodejců.

icon

731 125 011

Po - Pá: 8:00 - 15:30

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 4 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

96 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 400 recenzí).

„Pokud mají to co sháním, nevidím důvod objednávat jinde, P.“

Ověřený zákazník, 30.11.

„Vždy vše v pořádku a velmi rychle dodání“

Ověřený zákazník, 28.11.

„Spokojenost“

Ověřený zákazník, 28.11.

„Objednávka nebyla poprvé a vždy vše v naprostém pořádku, tentokrát sice liquid z části jedné lahvičky vytekl, ale to bude spíš chyba výrobce než obchodu. Nemám nic co bych vytkla.“

Ověřený zákazník, 24.11.