5x NÁPLNĚ EDGE HYBRID k zařízení ZDARMA!

Více informací close

Tanky a atomizéry

Tank a atomizér jako základní stavební jednotka elektronické cigarety.

Atomizér s nádobou pro náplň, tzv. tankem, se většinou skládá z topné spirálky vytvořené z drátu o odporu mezi 1 až 3 Ω, která se ovíjí kolem savého materiálu (vaty či dříve knotu) napuštěného e-liquidem. Ať už potahujete stylem pusa-plíce (MTL) nebo přímo do plic (DL), tady si vyberete podle svého gusta.

Atomizér je připojen ke kladnému a zápornému pólu baterie e-cigarety a při aktivaci zařízení se drát rychle ohřívá, čímž přeměňuje kapalinu na páru. Pokud v atomizéru dojde nasátý e-liquid a atomizér začne pálit na sucho, vzniká nepříjemný štiplavý dým a trvanlivost součástky se rychle snižuje. 

Trvanlivost atomizéru v e-cigaretě je omezená a pohybuje se mezi 2 až 6 týdny, někteří výrobci uvádějí výdrž až 3 měsíce. Kromě MTL nebo DL můžete vybírat i mezi atomizérem na tovární hlavy, kde se vyměňuje celá žhavící hlava obsahující jak žhavící spirálku tak vatu, ale zároveň existují i atomizéry typu tzv. DIY („do it yourself“), kde si jejich části, jako vatu a žhavící spirálu můžete sami vyměňovat za nové náhradní díly.

Zobrazit více Zobrazit méně

91,-
798,-
Vymazat všechny filtry

FAQ

Jak často se mění atomizér v elektronické cigaretě?

Trvanlivost atomizéru v e-cigaretě je omezená a pohybuje se mezi 2 až 6 týdny, někteří výrobci uvádějí výdrž až 3 měsíce.

Jaké druhy atomizérů existují?

Existuje více typů atomizérů v závislosti na tom, jaké mají vlastnosti. Atomizéry na tovární hlavy, kde se vyměňuje celá žhavící hlava, atomizéry typu tzv. DIY („do it yourself“), kde si jejich části jako vatu a žhavící spirálu můžete sami vyměňovat za nové náhradní díly. Další dělení je podle stylu potahu, čili MTL (pusa-plíce) nebo DL (rovnou do plic) atd.

Jaký je rozdíl mezi atomizérem, cartomizérem a clearomizérem?

Klasický atomizér má jednoduchou konstrukci a jeho plnění je snadné. Cartomizér v sobě spojuje cartrige a atomizér, které tak tvoří jeden celek (e-cigareta se neskládá ze tří částí jako klasická e-cigareta, ale pouze ze dvou). Clearomizér je průhledný typ atomizéru, často obsahuje jen průhledné části a zbytek součástky je ve stříbrné, ocelové nebo černé barvě.

icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 3 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 157 recenzí).

„Super komunikace, rychlé doručení, spolehlivost“

Ověřený zákazník, 24.01.

„tady neni co komentovat proste super“

Ověřený zákazník, 23.01.

„+++++“

Ověřený zákazník, 08.01.

„rychle dodani“

Ověřený zákazník, 29.12.

Aby pro vás byly naše stránky a produkty zajímavé, používáme různých nástrojů pro sběr dat a optimalizaci stránek.
Více informací k tomu naleznete zde. Kliknutím na tlačítko “Rozumím” souhlasíte se sběrem dat a ukládáním souborů cookie.