Slevový kód: "VAPEMANIAC15" SLEVA 15 % při nákupu nad 1 500 Kč

Nakoupit close

Tanky a atomizéry

Tank a atomizér jako základní stavební jednotka elektronické cigarety.

Atomizér s nádobou pro náplň, tzv. tankem, se většinou skládá z topné spirálky vytvořené z drátu o odporu mezi 1 až 3 Ω, která se ovíjí kolem savého materiálu (vaty či dříve knotu) napuštěného e-liquidem. Ať už potahujete stylem pusa-plíce (MTL) nebo přímo do plic (DL), tady si vyberete podle svého gusta.

Atomizér je připojen ke kladnému a zápornému pólu baterie e-cigarety a při aktivaci zařízení se drát rychle ohřívá, čímž přeměňuje kapalinu na páru. Pokud v atomizéru dojde nasátý e-liquid a atomizér začne pálit na sucho, vzniká nepříjemný štiplavý dým a trvanlivost součástky se rychle snižuje. 

Trvanlivost atomizéru v e-cigaretě je omezená a pohybuje se mezi 2 až 6 týdny, někteří výrobci uvádějí výdrž až 3 měsíce. Kromě MTL nebo DL můžete vybírat i mezi atomizérem na tovární hlavy, kde se vyměňuje celá žhavící hlava obsahující jak žhavící spirálku tak vatu, ale zároveň existují i atomizéry typu tzv. DIY („do it yourself“), kde si jejich části, jako vatu a žhavící spirálu můžete sami vyměňovat za nové náhradní díly.

Zobrazit více Zobrazit méně

91,-
1299,-
Vymazat všechny filtry

FAQ

Jak často se mění atomizér v elektronické cigaretě?

Trvanlivost atomizéru v e-cigaretě je omezená a pohybuje se mezi 2 až 6 týdny, někteří výrobci uvádějí výdrž až 3 měsíce.

Jaké druhy atomizérů existují?

Existuje více typů atomizérů v závislosti na tom, jaké mají vlastnosti. Atomizéry na tovární hlavy, kde se vyměňuje celá žhavící hlava, atomizéry typu tzv. DIY („do it yourself“), kde si jejich části jako vatu a žhavící spirálu můžete sami vyměňovat za nové náhradní díly. Další dělení je podle stylu potahu, čili MTL (pusa-plíce) nebo DL (rovnou do plic) atd.

Jaký je rozdíl mezi atomizérem, cartomizérem a clearomizérem?

Klasický atomizér má jednoduchou konstrukci a jeho plnění je snadné. Cartomizér v sobě spojuje cartrige a atomizér, které tak tvoří jeden celek (e-cigareta se neskládá ze tří částí jako klasická e-cigareta, ale pouze ze dvou). Clearomizér je průhledný typ atomizéru, často obsahuje jen průhledné části a zbytek součástky je ve stříbrné, ocelové nebo černé barvě.

icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 3 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 106 recenzí).

„vše super“

Ověřený zákazník, 20.10.

„Nic“

Ověřený zákazník, 19.10.

„Nevím jaký je rozdíl mezi VG a PG. Nikde jsem to ve vaší nabídce nenašla, nebo jsem se špatně dívala?“

Ověřený zákazník, 04.10.

„Super obchod, dobrá cena, dobrá rychlost dodání.“

Ověřený zákazník, 04.10.

Aby pro vás byly naše stránky a produkty zajímavé, používáme různých nástrojů pro sběr dat a optimalizaci stránek.
Více informací k tomu naleznete zde. Kliknutím na tlačítko “Rozumím” souhlasíte se sběrem dat a ukládáním souborů cookie.