Ověření věku kupujícího před odesláním objednávky

Více info zde close

Tanky a atomizéry

Tank a atomizér jako základní stavební jednotka elektronické cigarety.

Atomizér s nádobou pro náplň, tzv. tankem, se většinou skládá z topné spirálky vytvořené z drátu o odporu mezi 1 až 3 Ω, která se ovíjí kolem savého materiálu (vaty či dříve knotu) napuštěného e-liquidem. Ať už potahujete stylem pusa-plíce (MTL) nebo přímo do plic (DL), tady si vyberete podle svého gusta.

Atomizér je připojen ke kladnému a zápornému pólu baterie e-cigarety a při aktivaci zařízení se drát rychle ohřívá, čímž přeměňuje kapalinu na páru. Pokud v atomizéru dojde nasátý e-liquid a atomizér začne pálit na sucho, vzniká nepříjemný štiplavý dým a trvanlivost součástky se rychle snižuje. 

Trvanlivost atomizéru v e-cigaretě je omezená a pohybuje se mezi 2 až 6 týdny, někteří výrobci uvádějí výdrž až 3 měsíce. Kromě MTL nebo DL můžete vybírat i mezi atomizérem na tovární hlavy, kde se vyměňuje celá žhavící hlava obsahující jak žhavící spirálku tak vatu, ale zároveň existují i atomizéry typu tzv. DIY („do it yourself“), kde si jejich části, jako vatu a žhavící spirálu můžete sami vyměňovat za nové náhradní díly.

Zobrazit více Zobrazit méně

99,-
699,-
Vymazat všechny filtry

FAQ

Jak často se mění atomizér v elektronické cigaretě?

Trvanlivost atomizéru v e-cigaretě je omezená a pohybuje se mezi 2 až 6 týdny, někteří výrobci uvádějí výdrž až 3 měsíce.

Jaké druhy atomizérů existují?

Existuje více typů atomizérů v závislosti na tom, jaké mají vlastnosti. Atomizéry na tovární hlavy, kde se vyměňuje celá žhavící hlava, atomizéry typu tzv. DIY („do it yourself“), kde si jejich části jako vatu a žhavící spirálu můžete sami vyměňovat za nové náhradní díly. Další dělení je podle stylu potahu, čili MTL (pusa-plíce) nebo DL (rovnou do plic) atd.

Jaký je rozdíl mezi atomizérem, cartomizérem a clearomizérem?

Klasický atomizér má jednoduchou konstrukci a jeho plnění je snadné. Cartomizér v sobě spojuje cartrige a atomizér, které tak tvoří jeden celek (e-cigareta se neskládá ze tří částí jako klasická e-cigareta, ale pouze ze dvou). Clearomizér je průhledný typ atomizéru, často obsahuje jen průhledné části a zbytek součástky je ve stříbrné, ocelové nebo černé barvě.

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce