Tabákové náplně do e-cigaret

Tabákové náplně do e-cigaret jsou ideální volbou pro všechny, kteří chtějí přestat s klasickým kouřením, ale nechtějí se své vášně úplně vzdát. Vytříbené chuti v mnoha variantách od čistého silného tabáku přes vybrané směsi až po delikátní chuťovky s jemnými tóny. 

Tabákové náplně můžete vybírat s různým obsahem nikotinu. Snadno tak lze kombinovat či regulovat sílu nikotinu podle vaší aktuální potřeby, nebo můžete obsah nikotinu postupně snižovat. To je nepopiratelné plus, pokud se chcete své závislosti časem natrvalo zbavit.

Kromě variabilní stupnice, která nabízí obsah nikotinu od slabších 1,5, 23, 4 a 5 mg přes středních 6, 8, 9 a 10 mg až po silnějších 12, 151820 mg nikotinu, totiž můžete vybírat i z široké nabídky beznikotinových tabákových náplní s 0 mg nikotinu. 

Nejoblíbenější značky tabákových náplní

Mezi nejoblíbenější a nejprodávanější značky tabákových náplní rozhodně patří Dekang, Dreamix, EDGE z Velké Británie, italská Liqua nebo české značky Emporio a TobGun.

Zobrazit více Zobrazit méně

40,-
235,-
Vymazat všechny filtry

FAQ

Můžou tabákové náplně nahradit klasický tabák?

Chuťově rozhodně, protože tabákové náplně obsahují kvalitní tabákové aroma. Svůj podíl na výsledném prožitku má i síla hitu, kterou ovlivňuje obsah nikotinu v tabákové náplni. 

Jaké množství nikotinu v tabákové náplni zvolit?

Pokud přecházíte z klasických cigaret, které mají v průměru 8-10 mg nikotinu, zvolte si tabákovou náplň, která nebude příliš silná. Obecně doporučujeme začít spíše se slabšími e-liquidy a v případě, že vám nebudou stačit, přecházejte k silnějším tabákovým náplním.

Jaké druhy tabákových náplní do e-cigaret existují?

Od vytříbené chuti amerického cigaretového tabáku přes klasické směsi pečených tabákových listů až po delikátní lahůdky s doutníkovým podtónem.

icon

731 125 011

Po - Pá: 8:00 - 15:30

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 4 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

95 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 369 recenzí).

„Rychlé dodání“

Ověřený zákazník, 22.10.

„Super.“

Ověřený zákazník, 20.10.

„Dobrý eshop“

Ověřený zákazník, 20.10.

„rychlost, 100% spokojenost“

Ověřený zákazník, 19.10.