Ověření věku kupujícího před odesláním objednávky

Více info zde close

Rady a tipy

Užijte si s vapováním ještě více. Přinášíme vám rady a tipy, které se vám jistě budou hodit. Ať už se to týká cestování, sportování nebo třeba těhotenství. 

Nikotinová sůl a její role ve světě vapování: Už žádné škrábání v krku

10.05.2024

Od doby, kdy jsme poprvé psali o nikotinové soli a jejich přínosech při vapování, se tato technologie stala ještě více prominentní. Nejenže přináší nové možnosti pro uživatele elektronických cigaret, ale také mění způsob, jakým vnímáme příjem nikotinu.

více

FAQ: Vše, co vás zajímá jednorázových e-cigaretách

28.03.2024

V dalším díle naší oblíbené rubriky FAQ si posvítíme jednorázové e-cigarety. Ty jsou totiž čím dál populárnější, protože dokážou nabídnout plnohodnotný vapovací zážitek, aniž byste museli výrazně investovat. Jak fungují jednorázovky a co všechno byste o nich měli vědět? Mrkněte na naše FAQs.

více

FAQ: Vše, co vás zajímá o POD systémech

15.03.2024

V dalším díle naší oblíbené rubriky FAQ si posvítíme na téma POD systémů. Dali jsme do kupy všechny dotazy, které vás v poslední době zajímaly a dali jsme je do jednoho článku. Co jsou to PODy, jak fungují, jaké jsou jejich výhody a pro koho jsou například vhodné? Mrkněte na to. 

více

FAQ: Vše, co vás zajímá o liquidech do e-cigaret

16.02.2024

Ať už jste ve světě vapingu nováčkem nebo ostříleným vaperem, jistě vás čas od času napadne nějaký dotaz. Nám se tu za celou dobu našeho fungování nakupila celá řada dotazů, ať už v mailech nebo na sociálních sítích. Samozřejmě vždycky si najdeme čas na odpověď a rádi poradíme. Ale proč si to nechávat pro sebe, když se na to samé mohou ptát i ostatní? Proto vám přinášíme první díl z naší série FAQ, tedy nejčastějších dotazů, tentokrát na téma liquidů.

více

Výhody a nevýhody POD systémů

28.07.2023

Ještě nedávno byly POD systémy nejideálnější e-cigaretou pro vstup do světa vapování. Nyní jim silně na paty šlapou jednorázovky a není divu, protože za poslední dobu urazily velký kus cesty. Ale zpět k PODům. PODy stále představují celou řadu výhod nejen pro začínající vapery, ale i pro pokročilé. Zároveň si představíme i nevýhody, aby to bylo fér.

více

Jak začít s vapováním: Rady a doporučení pro začátečníky

12.06.2023

Vapování (užívání e-cigaret) je populární alternativou pro kuřáky, kteří chtějí přestat kouřit nebo snížit svou závislost na nikotinu. Pohráváte si s myšlenkou přejít na vapování? Pak byste měli vědět, že je důležité začít správně. Zejména pak výběrem vhodného zařízení a e-liquidu. Přechod na vapování může být začátkem vaší cesty ke zdravějšímu životnímu stylu a snižování závislosti na nikotinu.

více

Vapování a legislativa v České republice. Co se smí a co ne?

24.05.2023

Stát, potažmo Evropská unie se snaží o regulaci produktů obsahujících nikotin, elektronické cigarety a liquidy nevyjímaje. Česká legislativa v podstatě odráží tu evropskou. Jaká jsou vlastně pravidla v oblasti vapování, co se smí a co ne a na co byste si měli dát pozor?

více

Benefity vapování slouží veřejnosti jako argumenty proti vapování

21.04.2023

Elektronické cigarety nepatří do rukou dětem. Tento výrok bereme jako naprostou samozřejmost. Jednak je prodej elektronických cigaret a jejich příslušenství povolen osobám starším 18 let a jednak je podstatou vapingu pomoct lidem zbavit se kouření. Vapování představuje celou řadu výhod oproti kouření. Těmito výhodami se ale nyní veřejnost ohrazuje proti vapování v souvislosti s dětmi a mladistvými. Co s tím?

více

Výhody vapování oproti ostatním alternativám

14.04.2023

Zatímco vláda a další instituce hážou vapování klacky pod nohy a vymýšlí nejrůznější regulace a zákazy, pořád je to jedna z nejideálnějších alternativ přijímání nikotinu. Záměrně neuvádíme jako porovnání jen kouření, protože alternativ přijímání nikotinu je hned několik. Jaké jsou výhody vapování oproti ostatním alternativám?

více
Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce