Ověření věku kupujícího před odesláním objednávky

Více info zde close

Recenze

Recenzujeme produkty, které najdete v našem e-shopu Vapemania.cz. E-cigarety, e-liquidy, příchutě. 

POD system vs jednorázová e-cigareta. Co je lepší?

18.01.2024

Hledáte optimální volbu mezi POD systémem a jednorázovou elektronickou cigaretou? Pro vapera může být rozhodování o ideálním zařízení klíčové. V tomto článku prozkoumáme rozdíly mezi těmito dvěma typy e-cigaret a pomůžeme vám s rozhodnutím, které zařízení by mohlo být pro vás to pravé. Jdeme na to.

více

Novinka SYX: Britský vape v českém podání

23.11.2023

Možná jste si všimli, že na e-shopu Vapemania.cz jsou k dostání nové produkty značky SYX. V první řadě jde o exkluzivní liquidy a jednorázové e-cigarety – bary. Kde se vzala značka SYX, kde bere inspiraci a na co se můžete těšit? Jdeme na to.

více

Zkoumáme výhody a nevýhody e-cigaret typu MOD

22.08.2023

Elektronické cigarety typu „mod“ patří mezi pokročilé verze elektronických cigaret, které umožňují uživatelům upravit různé parametry, jako je výkon, teplota a další nastavení, aby si mohli přizpůsobit zážitek z vapování. Říká se jim také grip nebo se můžete setkat se zkratkou APV. Pojďme se společně podívat na jejich hlavní výhody a nevýhody.

více

K čemu jsou beznikotinové liquidy

06.02.2023

Náplně do elektronických cigaret či beznikotinové liquidy jsou tak trochu opomíjenou položkou ve všech možných příspěvcích o elektronických cigaretách. Někdo si může říct, proč vlastně existují, když je to přece celé o nikotinu a jeho regulaci. Ale beznikotinové náplně mají svůj smysl.

více

Nejprodávanější e-cigarety a liquidy roku 2022 na vapemania.cz

06.01.2023

Jaké jsou nejoblíbenější produkty našich zákazníků za rok 2022? Zasloužené prvenství obsadily jednorázové cigarety, které loni zaznamenaly velký boom. A jak si vedly liquidy? Sestavili jsme žebříček nejprodávanějších produktů na vapemania.cz s rozdělením do kategorií elektronických cigaret a liquidů. Jak to nakonec dopadlo?

více

Výhody a nevýhody pen-style e-cigaret

02.11.2022

Kdekdo by mohl říct, že pen-style e-cigarety mají to nejlepší za sebou. Zvlášť když se v poslední době rozmohly jednorázovky a k tomu mají ještě jednoho velkého konkurenta v podobě POD systémů. Jak jsou na tom pen-style e-cigarety a jejich pro a proti?

více

Výhody a nevýhody jednorázových e-cigaret

20.10.2022

Vývoj nezastavíte a to je dobře. Kdo pamatuje začátky jednorázových e-cigaret, ví, že to byla bída. To se ale změnilo výrazně k lepšímu. Dnes patří jednorázové elektronické cigarety k velmi atraktivnímu zboží na poli vapování. Pojďme se tedy podívat na výhody a nevýhody jednorázovek, ať víte, zda do nich jít, nebo je nechat plavat.

více

Vapování nebo zahřívaný tabák. Co je víc?

14.12.2021

E-cigarety vs zahřívaný tabák. To je, oč tu běží. Alternativ ke kouření klasických cigaret je čím dál více a my jsme si tentokrát posvítili na dvě z nich. První je vapování elektronických cigaret a druhou alternativou je zahřívaný tabák. Obojí má své pro a proti. Rozhodli jsme se to tedy porovnat, abyste měli trochu představu.

více

5 netradičních příchutí liquidů, které nepotkáte na každém rohu

07.10.2021

Varování: tento článek není vhodný pro míchače, protože ti jsou zvyklí na ledacos. Je nám jasné, že dokážete vykouzlit jednu extrémní příchuť za druhou. Ale zpět k tématu. Probrouzdali jsme se naším sortimentem a vybrali pět liquidů, které jsou něčím zvláštní. Nebrali jsme v potaz sílu nikotinu, tu si můžete naboostovat třeba nikotinovou solí nebo boosterem, ale prostě příchutě, které jen tak nepotkáte.

více
Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce