Rozhovory

Zajímají vás názory předních českých vaperů? Tady jsou. Jaký mají vztah k vapingu? Jaký ke kouření? Jak začínali? A co preferují za e-cigarety či liquidy? Přesně to najdete v této kategorii.

Mobio Vape: Liquidy si míchám. Mám rád tabákovky, koláče a buchty

15.12.2020

Další vaper se nám dostal pod ruku. Mobio Vape má na svém Instagramu přes 2 000 sledujících a najdete tam převážně fotky z jeho nekonečného arzenálu příchutí i hardware. Mobia jsme se rozhodli vyzpovídat podobně jako v předchozích dílech Karotku a Noida. Přejeme příjemné čtení.

více

Noid Vape: Kdybych nevapoval, kouřil bych cigarety

11.11.2020

Nebere si servítky ve svých videorecenzích a stejným způsobem se chopil i našeho rozhovoru. Proč si taky na něco hrát. Je svůj a to se nám na něm líbí. Řeč je o svérázném chlapíkovi, kterého můžete znát pod přezdívkou Noid Vape. Noid nám odpověděl na pár otázek týkajících se jeho začátků s vapingem, kouření nebo závislosti na nikotinu.

více

Karotka: Vaping je pro mě forma relaxu i rutina

19.10.2020

Karotku možná znáte především díky jeho videorecenzím a dalšímu užitečnému vape obsahu na YouTube kanálu Vapetalk s Karotkou. Zajímá vás, jak se dostal k vapování, jaký vztah má ke kouření, k trikům, co by doporučoval začínajícím vaperům a jaký pro vás má fígl při míchání liquidů? Pak si přečtěte tento exkluzivní rozhovor.

více
icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 3 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 151 recenzí).

„+++++“

Ověřený zákazník, 08.01.

„rychle dodani“

Ověřený zákazník, 29.12.

„jednou zboží objednám a podruhé už není k mání.“

Ověřený zákazník, 16.12.

„Vždy perfektní ;-)“

Ověřený zákazník, 15.12.

Aby pro vás byly naše stránky a produkty zajímavé, používáme různých nástrojů pro sběr dat a optimalizaci stránek.
Více informací k tomu naleznete zde. Kliknutím na tlačítko “Rozumím” souhlasíte se sběrem dat a ukládáním souborů cookie.