E-cigareta EDGE Hybrid jen za 49 Kč!

E-cigareta EDGE Hybrid jen za 49 Kč!

Zbláznili jsme se? Možná. Myslíme to vážně? Určitě. Zbrusu novou revoluční e-cigaretu EDGE Hybrid můžete mít jen za 49 Kč. A to u vybraných partnerů. A to se vyplatí.

E-cigareta EDGE Hybrid je první vapovací zařízení svého druhu s filtrem připomínajícím klasickou cigaretu místo běžného náustku. Ve filtru je navíc umístěna také tak oblíbená praskací kulička pro mentolovou chuť. Zároveň uvnitř EDGE Hybrid najdete žhavící hlavu s liquidem. Ostatně více informací o EDGE Hybrid najdete v našem článku, kde jsme tuto e-cigaretu celkem podrobně představili. 

Co obsahuje balení EDGE Hybrid

Pokud si pořídíte startovací balení EDGE Hybrid, najdete v něm:

  • elektronickou cigaretu EDGE Hybrid
  • žhavící hlavu s příchutí černý rybíz a třemi filtry s mentolovou kuličkou
  • žhavící hlavu s příchutí extra mentol a třemi filtry s mentolovou kuličkou
  • žhavící hlavu s příchutí tabáku a třemi filtry s mentolovou kuličkou

Základní cena balíčku činí 750 Kč, z toho každá náplň vyjde na 99 Kč. Původní cena EDGE Hybrid tak činila 453 Kč. 

Kolik ušetříte?

Rozhodli jsme se EDGE Hybrid trochu více dostat mezi lidi, a tak jsme její cenu osekali na minimum. Náplně zůstávají se stejnou cenovkou 99 Kč za kus, ale EDGE Hybrid vás vyjde místo 453 Kč pouze na 49 Kč. Za celý starter pack tak zaplatíte místo 750 Kč jen 346 Kč

EDGE Hybrid už najdete v našem e-shopu. Můžete jej také pořídit v našich partnerských prodejnách po celé České republice. Vyberte si svou nejbližší a zamiřte přímo tam.

A kde je najdete? Mrkněte na mapu partnerů sem nebo do e-shopu

 

zpět na výpis
icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 3 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 255 recenzí).

„Jsem s obchodem velmi spokojená, nebyl žádný problém. Pouze při poslední objednávce se stalo, že mělo zboží být doručeno v úterý, nicméně se dodání o den zdrželo, což mi paní ihned zavolala a upřímně bych si toho ani nevšimla, kdyby mi nezavolala. Ale bylo to od nich moc hezké. Mají dost širokou nabídku, takže se tam určitě něco najde pro každého jak v příchutích, tak samotných e-cigaretách. Ceny jsou velmi příjemné ve srovnání s jinými obchody a pokud jste pravidelný uživatel, rozhodně se vám vyplatí zařadit se do věrnostního programu, občas tím k nákupu získáte příchuť téměř zdarma. Jediné, co mě trochu mrzí, je nabídka náhradních příslušenství a dílů, ačkoli má obchod pestrý výběr samotných cigaret, s náhradními součástkami k nim je to občas trochu horší. Mají je hlavně pro pár konkrétních značek, ale to je asi pochopitelné, neboť se jedná o značky, které dominují v jejich nabídce. Další nevýhodou je, že tento obchod je velmi oblíbený a proto bývá spousta položek rychle vyprodána, takže si občas musíte počkat, až se vaše oblíbená příchuť zase naskladní, nikdy to však netrvá příliš dlouho.“

Ověřený zákazník, 11.06.

„Spolehlivý a komunikativní obchod“

Ověřený zákazník, 06.06.

„Doporučuji všem!“

Ověřený zákazník, 04.06.

„Vše dodáno v pořádku a ve velmi krátkém čase. Tento obchod doporučuji všem.“

Ověřený zákazník, 04.06.