Kdo vyhrál soutěž o liquidy Liqua 4S?

Kdo vyhrál soutěž o liquidy Liqua 4S?

Možná jste si všimli, že jsme celý duben pořádali soutěž o liquidy Liqua 4S. Bylo to snadné. Zapojit se mohl kdokoliv, kdo udělal během dubna objednávku v našem e-shopu. A že vás bylo téměř 1 000, kteří se zapojili! Tak co myslíte, patříte mezi výherce?

Soutěž o liquidy Liqua 4S

Dostalo se nám do rukou o něco více balíků liquidů Liqua 4S, které oproti běžným liquidům obsahují oblíbenou nikotinovou sůl. Takže si můžete užít pořádný vape s velkým obsahem nikotinu, aniž by vás u toho škrábalo v krku. Rozhodli jsme se tyto liquidy místo prodeje věnovat do naší soutěže. A nakonec místo 10 balíků rozdáváme 15! A to se vyplatí.

Pravidla soutěže byla jednoduchá. Objednat u nás, přihodit do poznámky „Soutěžím o 4S” a samozřejmě být starší 18 let. Ostatně to jsme vám už rozepsali na začátku v pilotním článku o soutěži. Nyní ale přichází na řadu zúčtování.

Kdo vyhrál liquidy Liqua 4S?

Nejprve jsme chtěli natočit nějaké pěkné losování, poté zveřejnit jen čísla objednávek. Obojí nám bohužel hatí pravidla GDPR. Takže místo fanfár to vyhlašujeme tak trochu v tichosti. Patříte mezi výherce? Mrkněte do svého e-mailu, který jste zadali při soutěžní objednávce. Všem výhercům jsme zaslali e-mail, kde je prosíme o potvrzení dodací adresy, kam zašleme výhru. S ní pak mohou naložit, jak uznají za vhodné.

A vy ostatní, co jste nevyhráli, nezoufejte. Brzy zase s něčím přijdeme. Do té doby můžete kontrolovat naše akční nabídky, kde najdete slevy, co maj páru.

 

zpět na výpis

Související produkty

icon

473 030 777

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 3 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

99 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 255 recenzí).

„Jsem s obchodem velmi spokojená, nebyl žádný problém. Pouze při poslední objednávce se stalo, že mělo zboží být doručeno v úterý, nicméně se dodání o den zdrželo, což mi paní ihned zavolala a upřímně bych si toho ani nevšimla, kdyby mi nezavolala. Ale bylo to od nich moc hezké. Mají dost širokou nabídku, takže se tam určitě něco najde pro každého jak v příchutích, tak samotných e-cigaretách. Ceny jsou velmi příjemné ve srovnání s jinými obchody a pokud jste pravidelný uživatel, rozhodně se vám vyplatí zařadit se do věrnostního programu, občas tím k nákupu získáte příchuť téměř zdarma. Jediné, co mě trochu mrzí, je nabídka náhradních příslušenství a dílů, ačkoli má obchod pestrý výběr samotných cigaret, s náhradními součástkami k nim je to občas trochu horší. Mají je hlavně pro pár konkrétních značek, ale to je asi pochopitelné, neboť se jedná o značky, které dominují v jejich nabídce. Další nevýhodou je, že tento obchod je velmi oblíbený a proto bývá spousta položek rychle vyprodána, takže si občas musíte počkat, až se vaše oblíbená příchuť zase naskladní, nikdy to však netrvá příliš dlouho.“

Ověřený zákazník, 11.06.

„Spolehlivý a komunikativní obchod“

Ověřený zákazník, 06.06.

„Doporučuji všem!“

Ověřený zákazník, 04.06.

„Vše dodáno v pořádku a ve velmi krátkém čase. Tento obchod doporučuji všem.“

Ověřený zákazník, 04.06.