Ověření věku kupujícího před odesláním objednávky

Více info zde close

Shake and Vape příchutě do e-cigaret

Protřepat a vapovat!

Příchutě Shake and Vape jsou rychlou pomocí v případě, že vás nebaví klasické míchání nebo nechcete čekat na správné uzrání, ale hotové náplně vás zkrátka nudí. Shake and Vape je koncentrát, který stačí dolít do báze, případně přidat nikotinový booster, pořádně protřepat a můžete si okamžitě dopřát stav absolutního štěstí.

Příchutě typu Shake and Vape jsou přizpůsobené pro okamžité použití bez potřeby zrání. Můžete vybírat z tabákových, ovocných nebo dezertových příchutí v různém objemu od 10 do 20 ml. 

Nejoblíběnější značky Shake and Vape

Mezi nejoblíbenější a neprodávanější značky Shake and Vape patří Advocate, Cake Me Up, Dinner Lady, Nasty Juice nebo Shark Attack. Vybírejte z pestré nabídky nejrozmanitějších příchutí a kombinací, které by vás ani ve snu nenapadly. Dobrou chuť.

Zobrazit více Zobrazit méně

199,-
379,-
Vymazat všechny filtry

FAQ

Co je to Shake and Vape?

Shake and Vape jsou příchutě, u kterých nemusíte čekat potřebnou dobu uzrání. Koncentrát stačí dolít do klasické báze, případně přidat nikotinový booster, pořádně protřepat a můžete začít vapovat.

Co je k míchání Shake and Vape potřeba?

De facto vůbec nic, k míchání nepotřebujeme ani žádnou nádobu. Lahvička s příchutí má objem například 60 ml a obsahuje 10 ml příchutě, zbytek obsahu už jen doplníme bází nebo boosterem s požadovanou hustotou a nikotinem.

Jak docílit hustějšího dýmu?

Dýmovost při vapování určuje poměr VG (Vegetable Glycerin) a PG (Propylene Glycol). Pokud chcete docílit hustějšího dýmu, vybírejte si příchutě s vyšším poměrem VG.

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce