Nikotinové boostery do e-cigaret

Nikotinový booster slouží pro míchání vlastních e-liquidů, které si chcete vychutnat s oblíbenou dávkou nikotinu. Stačí jen naředit s bází a příchutí a nikotinový booster vám určí výslednou sílu liquidu. 

Booster je v podstatě neochucená báze v různých poměrech VG a PG s vysokým obsahem nikotinu. Poměr VG (Vegetable Glycerin) a PG (Propylene Glycol) ovlivňuje hit a dýmovost při vapování. V případě většího obsahu VG získáte hustší dým, PG se pak postará o silnější hit. Pro přehlednější výběr použijte filtraci poměru VG a PG.

Nikotinové boostery jsou prodávané v 10ml balení s různým obsahem nikotinu. Je na vás, jakou sílu nikotinu si namícháte. Poměr v míchání je prostý. Jedna 10ml lahvička nikotinového boosteru o síle 20 mg po smíchání se 100 ml báze vytvoří 1,5 mg nikotinu na použitých 100 ml. Takto jednoduše si můžete spočítat, kolik nikotinového boosteru potřebujete třeba do půl litru či litru báze.

Zobrazit více Zobrazit méně

165,-
245,-
Vymazat všechny filtry

FAQ

Co je to nikotinový booster?

Nikotinový booster je v podstatě neochucená báze v různých poměrech VG a PG s vysokým obsahem nikotinu sloužící k míchání vlastních liquidů do elektronických cigaret.

Jak namíchat požadované množství nikotinu?

V první řadě záleží na tom, jakému množství nikotinu dáváte přednost. Obecně ale platí jednoduchá rovnice, díky které si můžete spočítat, jaké množství nikotinového boosteru použít. Jedna 10ml lahvička nikotinového boosteru o síle 20 mg po smíchání se 100 ml báze vytvoří 1,5 mg nikotinu na použitých 100 ml.

Lze koupit větší balení nikotinového boosteru než 10 ml?

Bohužel ne, česká legislativa povoluje prodej boosterů v lahvičkách o maximálním objemu 10 ml.

icon

731 125 011

Po - Pá: 8:00 - 15:30

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 4 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

96 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 400 recenzí).

„Pokud mají to co sháním, nevidím důvod objednávat jinde, P.“

Ověřený zákazník, 30.11.

„Vždy vše v pořádku a velmi rychle dodání“

Ověřený zákazník, 28.11.

„Spokojenost“

Ověřený zákazník, 28.11.

„Objednávka nebyla poprvé a vždy vše v naprostém pořádku, tentokrát sice liquid z části jedné lahvičky vytekl, ale to bude spíš chyba výrobce než obchodu. Nemám nic co bych vytkla.“

Ověřený zákazník, 24.11.