Omluvte prosím případné opoždění zásilky kvůli zhoršené situaci s onemocněním COVID-19.

Více informací close

Nikotinové boostery do e-cigaret

Nikotinový booster slouží pro míchání vlastních e-liquidů, které si chcete vychutnat s oblíbenou dávkou nikotinu. Stačí jen naředit s bází a příchutí a nikotinový booster vám určí výslednou sílu liquidu. 

Booster je v podstatě neochucená báze v různých poměrech VG a PG s vysokým obsahem nikotinu. Poměr VG (Vegetable Glycerin) a PG (Propylene Glycol) ovlivňuje hit a dýmovost při vapování. V případě většího obsahu VG získáte hustší dým, PG se pak postará o silnější hit. Pro přehlednější výběr použijte filtraci poměru VG a PG.

Nikotinové boostery jsou prodávané v 10ml balení s různým obsahem nikotinu. Je na vás, jakou sílu nikotinu si namícháte. Poměr v míchání je prostý. Jedna 10ml lahvička nikotinového boosteru o síle 20 mg po smíchání se 100 ml báze vytvoří 1,5 mg nikotinu na použitých 100 ml. Takto jednoduše si můžete spočítat, kolik nikotinového boosteru potřebujete třeba do půl litru či litru báze.

Zobrazit více Zobrazit méně

39,-
165,-
Vymazat všechny filtry

FAQ

Co je to nikotinový booster?

Nikotinový booster je v podstatě neochucená báze v různých poměrech VG a PG s vysokým obsahem nikotinu sloužící k míchání vlastních liquidů do elektronických cigaret.

Jak namíchat požadované množství nikotinu?

V první řadě záleží na tom, jakému množství nikotinu dáváte přednost. Obecně ale platí jednoduchá rovnice, díky které si můžete spočítat, jaké množství nikotinového boosteru použít. Jedna 10ml lahvička nikotinového boosteru o síle 20 mg po smíchání se 100 ml báze vytvoří 1,5 mg nikotinu na použitých 100 ml.

Lze koupit větší balení nikotinového boosteru než 10 ml?

Bohužel ne, česká legislativa povoluje prodej boosterů v lahvičkách o maximálním objemu 10 ml.

icon

731 125 011

Po - Pá: 8:00 - 16:00

icon

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 400 Kč

icon

Rychlá expedice

Dodání do 3 pracovních dní

icon

Ověření věku 18+

Dle platného průkazu totožnosti

Ověřeno zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 199 recenzí).

„Výhodná cena, rychlé dodání“

Ověřený zákazník, 11.04.

„Vše OK“

Ověřený zákazník, 07.04.

„Rychlost dodání, super slevy.“

Ověřený zákazník, 02.04.

„Jeden z nejlepších obchodu s liquidy. Je zde obrovský výběr a velké množství zajímavých chuti a druhů liquidů. Ceny jsou také dobré, nevím, jestli jsem měl štěstí nebo je to tak často, ale bylo velké množství slev. Nakupoval jsem zde poprvé a také zde i setrvám. Díky slevam jsem za stejnou cenu, co jsem nakoupil v jiných eshopech asi 10 liquidů jsem zde koupil 30. Komunikace je též příjemná. Vřele doporučuji nakupovat zde.“

Ověřený zákazník, 26.03.

Aby pro vás byly naše stránky a produkty zajímavé, používáme různých nástrojů pro sběr dat a optimalizaci stránek.
Více informací k tomu naleznete zde. Kliknutím na tlačítko “Rozumím” souhlasíte se sběrem dat a ukládáním souborů cookie.