Ověření věku kupujícího před odesláním objednávky

Více info zde close

Nikotinové soli do e-cigaret

Nikotinová sůl vzniká spojením separovaného nikotinu, který obsahují klasické náplně do e-cigaret, s vybranou kyselinou (benzoová či salicylová). Jeden potah s nikotinovou solí dokáže z hlediska vstřebání nikotinu nahradit až několik potahů s běžným e-liquidem.

Přestože se nikotin v podobě soli nachází přímo v tabákových listech, je nikotinová sůl při vapování mnohem efektivnější. Byla totiž upravena tak, aby mohla stabilně obsahovat mnohem vyšší koncentraci nikotinu. Nikotinová sůl se dokáže dost věrohodně přiblížit potahování klasické cigarety, aniž byste museli výrazně více vapovat a aniž by vás škrábalo v krku nebo jste měli potřebu kašlat.

Náplně do e-cigaret s nikotinovou solí mají v EU maximální koncetraci 20 mg, ve světě však i 50 mg. Zatímco s běžným e-liquidem by takovou sílu nikotinu nešlo snést, s nikotinovými solemi to není problém. Při potahu z 20 mg nikotinové soli se pocit v krku rovná běžnému e-liquidu o síle 3-6 mg.

Ve výsledku není potřeba tak často potahovat z e-cigarety, jeden potah s nikotinovou solí vynahradí hned několik potahů s běžným e-liquidem. Ve spojení s nikotinovými solemi jsou tak elektronické cigarety mnohem podobnější klasickým tabákovým cigaretám a jsou schopny dodat v podstatě stejné uspojení.

Zobrazit více Zobrazit méně

FAQ

Co je to nikotinová sůl?

Nikotinová sůl je spojení separovaného nikotinu, který obsahují klasické náplně do e-cigaret, s kyselinou benzoovou či salicylovou. Obsahuje mnohem vyšší koncentraci nikotinu a dokáže tak dost věrohodně přiblížit potahování z klasické cigarety.

Jaký je rozdíl mezi nikotinovou solí a klasickým e-liquidem?

Nikotinová sůl oproti běžnému nikotinu neškrábe (nedráždí) v krku, uživatel tak může užívat větší množství nikotinu než s běžným e-liquidem. Ve výsledku není potřeba tak často potahovat z e-cigarety, jeden potah s nikotinovou solí vynahradí hned několik potahů s běžným e-liquidem. 

Pro koho je určena nikotinová sůl?

Převážně pro majitele e-cigaret s POD systémem a méně výkonných e-cigaret s odporem nad 0,6 Ohm. A zároveň pro všechny, kteří přecházejí z klasických cigaret na elektronické, nebo pro ty, kteří touží po vyšší dávce nikotinu a běžný e-liquid je v těchto dávkách škrábe v krku.

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce