Ověření věku kupujícího před odesláním objednávky

Více info zde close

Příchutě do e-cigaret

Pro ty, kdo míchají sami
Máte při vapování raději kompletně pod kontrolou chuť, hit, hustotu dýmu i obsah nikotinu? Pak je ideálním způsobem vybrat si z příchutí pro namíchání vlastního e-liquidu. Kromě samotné příchutě k tomu budete potřebovat i některou z bází, díky které se stane váš e-liquid do elektronické cigarety kompletní.

Jakou vybrat příchuť? Záleží na vašich preferencích i fantazii. Vyberte si od tradičních tabákových a mentolových chutí, přes příchutě plné ovoce a jejich mixů až po netradiční chutě v podobě nápojů, žvýkaček, sladkostí, dezertů a dalších chutí od oblíbených značek, jako je 8bitBig MouthFlavourit nebo třeba Cake Me Up.

Pokud jste nedočkaví a nechcete nechat svou příchuť uzrát potřebnou dobu, vyberte si z některých příchutí typu shake & vape a můžete vapovat okamžitě.

Jak na přípravu vlastního e-liquidu: Do lahvičky o objemu 100 ml nalijte 10 ml své oblíbené příchutě. Zbytek lahvičky, tedy 90 ml dolijte vybranou bází. Výsledný e-liquid nezapomeňte pořádně protřepat a nechat uzrát.

Zobrazit více Zobrazit méně

Související články

97,-
329,-
Vymazat všechny filtry

FAQ

Jaká příchuť docílí hustějšího dýmu?

Dýmovost při vapování určuje poměr VG (Vegetable Glycerin) a PG (Propylene Glycol). Pokud chcete docílit hustějšího dýmu, vybírejte si příchutě s vyšším poměrem VG.

Jaké druhy příchutí existují?

Od tradičních tabákových a mentolových příchutí, přes různé kombinace ovoce až po netradiční chutě v podobě nápojů, žvýkaček, sladkostí, dezertů a dalších chutí.

Jaká je ideální doba zrání namíchaného liquidu?

Doba zrání je vždy závislá od výrobce a od dané příchutě. Všeobecně platí, že tabákové příchutě zrají týden, ale dezertové klidně i měsíc. V procesu zrání je dobré mít e-liquid při pokojové teplotě, hotový liquid potom uchovávejme v lednici, aby se zastavil proces zrání.

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Doprava zdarma
Při nákupu nad 400 Kč

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Rychlé dodání
Do 3 dnů

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Věrnostní program
Dárky a nákupy za body

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce

Výhody pro registrované
Přednostní prodej a akce